Sayfa 358/997 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Evet Sn.jmk99.
    Inanmayin salliyor.

Abd hakkinda yazdiklarindan sonra cok net acik goruluyor.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Şunu anlamadım, bu harekat daha cok masraf, can kaybı vs istikrarsızlık demek. Ülkenin 450 milyar dolar dış borcu kamunun ise 120 milyar tl bütce açığı var. Bu durumda operasyonda öldürelecek 46666678888999 pkklının millete faydası ne olacak. 1990larda Özalı şusu busu da kuzey ırakta şunu kurdurtmayız bunu kurdurtmayız diyordu, şimdi oraya inşaat malzemesi satıyor a.k partisi. Yani benim bir umudum yok, ölecek olan insanların ailesine sabırlar.
    Sen hic hayatinda savasta olen malum parti yandas sirket sahibi yada muteahhit yada milletvekilinin oglunun oldugunu duydunmu?

Ben hic duymadim

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Albayrak; EYT gundemimizde yok.

EYTliler yine hasret yine husran.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Iyide dunyadaki 210 ulke arasinda 60-65 yasin altinda emeklilik yok. O yuzden bu diretme cok sacma

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

ABD Başkanı Donald Trump'ın Senato'daki en büyük destekçilerinden biri olan Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine düzenlemeyi planladığı operasyonu gerçekleştirmesi durumunda "cehennemden gelme" yaptırımlarla karşı karşıya kalacağını ifade etti.
    Donald Trump'ın Senato'daki en büyük destekçilerinden biri olan Graham'ın yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Türkiye Suriye'nin kuzeyine girerse, bu adımı Kongre'nin cehennemden gelme yaptırımları takip edecektir. Kapsamlı, derin ve yıkıcı yaptırımlar."

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Iyide dunyadaki 210 ulke arasinda 60-65 yasin altinda emeklilik yok. O yuzden bu diretme cok sacma
    her konuda salladığın gibi bu konuda da desteksiz atıyon G.amed..!!
    çin, rusya ve hindistandaki emeklilik yaşlarını bir öğren de yaz buraya..!!

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Géçenlerde amerika keçiörende birisi eşini

7.  Alıntı Originally Posted by Mert1972 Yazıyı Oku
    Géçenlerde amerika keçiörende birisi eşini
    Geçenlerde amerika keçiörende çalışan birisi eşini emekli etmek için para yatırıyımmı diye soruyordu kaç yaşında acaba emekli olacakmış eyt lilere laf söylüyor kimse erken emeklilik demiyor kazanılmış hakkın geri iadesi isteniyor anlamadın gitti

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    her konuda salladığın gibi bu konuda da desteksiz atıyon G.amed..!!
    çin, rusya ve hindistandaki emeklilik yaşlarını bir öğren de yaz buraya..!!
    Rusya doğru örnek değil, 2019'da emeklilik yaşı kadınlarda 60 erkeklerde 65 oldu, 2028 yılına kadar intibak sağlanmak üzere.

Hindistan'da emeklilik yaşı 60 - 65 arası.

Çin'de Erkekler için 60, kadınlar için 50. Devlet memuru kadınlar için ise 55 yaş emeklilik için sınır.

Bu durumda iddianız bir tek Çinli kadınlar için doğru. Bir de Rus kadınlar için geçici olarak..

Veriler wiki'den..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 358/997 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •