Sayfa 363/997 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bir de seni itham ediyormuşum zaplamaya bak okuduğunu anlamıyor
    ben de oecd raporundan alıntı yapıyorum wikiden değil..!!
    Wiki'nin yanlış olduğunu düşünüyorsan bunu belirtebilirdin, Kaynağı boşuna vermedim. Bunun yerine bir örnek daha vermeyi seçtin. Kaldı ki Rusya uygulamasını yazmazdan önce Rusça kaynaklardan da teyit ettim.

Şimdi baktım Birleşik Arap Emirliği örneğiniz de doğru değil. Bu ülkede emeklilik yaşı 65.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla bence hata yapıyorsunuz, ornegin basamak yükseltmek ve daha yuksek emekli maaşı gayrimenkul satanları biliyorum.

Ödencek bir meblağsa, gayrimenkul fiyatları ile emekli maaşı/kira getirisi karşılaştırılarak ödeyin derim.
    Bugün emekli olan bir arkadaş geldi .

90 li yılların sonunda ihbar etmişler .

Yüklü ceza yemiş Bağ-Kur’lu yapmışlardı sonradan evlendi damat olarak işlerin başına geçti .

1140 TL maaş bağlandı hala o ihbar edeni bulsam diye küfreder .

İhbar olmasa 60 da olacaktı emekli bazıları da şanslı işte

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    G.t g.t konusana ne laf anlatıyorsunuz anlamiyorum.
    Aylakliktan ne yapalım, hem arada geçirme fırsatı da çıkıyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yazının en sonunda bir cümle var, milletvekilinin yaşı uygunsa yukarıda yazılanlar geçerlidir diyor..!!
    15 yıl borçlanabilmek için en fazla 30 yaşında olman gerek sanırım. 15 yaşında çalışmaya başladım geriye doğru borçlanıp ödemek istiyorum diyorsun şak kabul ediliyor oh ne güzel dünya 30 yaşında emeklisin ballı emekli maaşı bizden başka hangi ülkede var acaba!!!

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bugün emekli olan bir arkadaş geldi .

90 li yılların sonunda ihbar etmişler .

Yüklü ceza yemiş Bağ-Kur’lu yapmışlardı sonradan evlendi damat olarak işlerin başına geçti .

1140 TL maaş bağlandı hala o ihbar edeni bulsam diye küfreder .

İhbar olmasa 60 da olacaktı emekli bazıları da şanslı işte

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Maaşı kiyaslamak lâzım, fayda/zarar ikilemi.

Aylik bağlama oranları da cok düştü, bunu da hesaplamak gerekir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    15 yıl borçlanabilmek için en fazla 30 yaşında olman gerek sanırım. 15 yaşında çalışmaya başladım geriye doğru borçlanıp ödemek istiyorum diyorsun şak kabul ediliyor oh ne güzel dünya 30 yaşında emeklisin ballı emekli maaşı bizden başka hangi ülkede var acaba!!!
    Işin püf noktası orasıymış zaten, bir tek milletvekilleri geriye doğru borclanabiliyor, fakat yaş konusunda ne yapiyorlar, ona da bakmak lazim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Wiki'nin yanlış olduğunu düşünüyorsan bunu belirtebilirdin, Kaynağı boşuna vermedim. Bunun yerine bir örnek daha vermeyi seçtin. Kaldı ki Rusya uygulamasını yazmazdan önce Rusça kaynaklardan da teyit ettim.

Şimdi baktım Birleşik Arap Emirliği örneğiniz de doğru değil. Bu ülkede emeklilik yaşı 65.
    bu son cümlenizde yazdığınıza iddiaya girelim kiminki yanlışsa bu başlıkta bir daha yazmaz..?
    diğerlerini de kanıtlarım son sallamanızla başlayalım, hodri meydan..!!

8. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 363/997 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •