Sayfa 423/997 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    ..Kongre üyesi Cheney yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye bir müttefik muamelesi görmek istiyorsa, bir müttefik gibi davranmaya başlamalı. Kürt müttefiklerimize yönelik saldırıları karşısında yaptırıma tabi tutulmaları gerekiyor dedi...
    "Kürtler müttefikimiz" diyen bir devlete biz de müttefikimiz diyoruz ve Türkiye'deki üslerini hala kapatmıyoruz.!.
    Alice'in tuhaflıklar dünyasında yaşıyoruz vesselam......

2.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Demokratların kontrolündeki Temsilciler Meclisiâ��nde görev yapan 29 Cumhuriyetçi Kongre üyesi, Türkiyeâ��ye yaptırım öngören bir tasarı sunacaklarını açıkladı.

Tasarıya öncülük eden Liz Cheney, â��Türkiye, bölgede Kürt müttefiklerimize acımasızca saldırdığı için ciddi sonuçlarla karşı karşıya kalmalıâ� açıklaması yaptı.

Kongre üyesi Cheney yaptığı yazılı açıklamada, â��Türkiye bir müttefik muamelesi görmek istiyorsa, bir müttefik gibi davranmaya başlamalı. Kürt müttefiklerimize yönelik saldırıları karşısında yaptırıma tabi tutulmaları gerekiyorâ� dedi.

Bakınız burada teröristler demiyor
    Dünyaya kendini çiçek dağıtan sam amca gibi gösteriyor tüm dünyanın en güçlü ordusundan ziyade çok güçlü bir medyası var abc cnb Fox gibi dünyanın bütün bölgesine hükmeden bir emformasyon ağı var savaşlar artık sahada kazanılmıyor enformasyon ve algı yönetimi ile kazanılıyor şuan bile türk yargısını twitter ele geçirmiş durumda sosyal medya baskısı her halükarda galip geliyor ABD bir nevi Kürtleri terörist olarak görmeyip dünyaya meşru kılmaya çalışıyor sen ne kadar yok öyle değil bu PYD YPG terör örgütü de desen bunu kanitlasanda onlar terör örgütü olarak dünyaya göstermiyor muttefikimiz diyor sonuç olarak bu durumda biz işgalci olarak gorunuyoruz

https://www.youtube.com/watch?v=irBT-GU4kLE
    HİÇ BİR ŞEY GÖSTERDİKLERİ GİBİ DEĞİL.İŞTE MİLLETTEN SAKLADIKLARI!(Sabahattin Önkibar

kactan satmisiz gundi bi incele bakam..

https://eksiup.com/p/hq259466hu9y?de...dtpdmH1N259467

marji ekle ustune kaca denk geliyor sen hesapla..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    5.89 tum mali devrettim , alan hayrini gorsun..
    yarin bist gapli acilis dolar 5.75 bekliyorum..ytd
    ...
    bm güvenlik konseyinin türkiye'nin suriye'de barış pınarı harekatını kınamaya yönelik kararı abd ve rusya'nın vetosuyla geçersiz oldu.

rusya, terörle mücadeleye vurgu yaptı.
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    kactan satmisiz gundi bi incele bakam..

https://eksiup.com/p/hq259466hu9y?de...dtpdmH1N259467

marji ekle ustune kaca denk geliyor sen hesapla..

5 kuruş marj la mı çalışıyo senin banka..
    Kaç yaşındasın sen ya?

Tahtakale ayaklı borsa 5.89 fiyattan işlem yapadı dün
    Kimse kimseyi yemesin.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

yeri gelmişken belirtmek istedim.. aracı kurumunuzla diyalog çok önemli.. ben mesela genelde hisse sattığımda eğer dolar alacaksam (uygun seviye kabulü) o takdirde t+2 de gelen hisse parasını beklemeden USDTRF isimli fonu alıyorum.. bir borsa yatırım fonu.. aynen hisse gibi işlem görüyor.. ancak aracı kurumlar t+2 de gelen paranızı gördükleri için spot alım/satım kotasyonu verebiliyorlar.. bu durumda mesela bankadan alacağın kur alış/satış 5.81 vs 5.85 ise aracı kurum size 5.82 vs 5.84 gibi daha dar bir spread verebiliyor.. yani aracı kurumdan almak daha avantajlı olabilir..zaman zaman uyguladığım bir senaryo..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

şu anda iş bankası internet şubesi

USD Amerikan Doları alış satış kotasyonu 5.8111 vs 5.8519

4 kuruşluk yüksek bir spread.. daha düşük uygulayan bankalar varmıdır bilmiyorum bakmak lazım.. viopta neredeyse aylık vadeli kontratın ay başında (vade sonuna 30 gün varken) spotla başlangıçtaki makas farkı kadar mevcut faiz koşullarında..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 423/997 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •