Sayfa 455/997 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555955 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bebişim, ben öğlenden sonra uyanırım, bilirsin sen!
    e yannnış oldu tabi öğlenden sonra erkenden diyecekken önce demişim.

2.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Ne yani amgargo var diye operasyon dursunmu...

Disisleri bakani cavusoglu bu ambargolardan
    Korksaydik operasyonu baslatmazdik dedi bilginiz olsun.
    Supurecez,insallah telabyadda dusmek uzere...

y.t.degildir..
    Sen onu bunu bırak o bölgede araplara yapılacak bahçeli dubleks evlerin finansmanı için çıkarılacak ek vergilere hazırlık yapın. Sonra bir tarafınız açıkta kalmasın.

Sen ne yapacaksın dersen, beni merak etme. Türkiye'nin başındaki şahsın girişeceği maceralar hangi sektörü hangi firmayı nasıl etkiler hepsinin hesabı çoktan yapıldı, pozisyonlar ona göre alındı. Yani bu maceralar inananlarına para kaybettirirken bunun yaratacağı hasarları öngörenlere de para kazandırıyor. Yaniz sizlerden bizlere varlık transferi gerçekleşiyor. İşler iyiye gidecek diyenler koştu, ekgyo aldı, bu işler böyle bir yere varmaz diyen bendeniz gittim yggyo aldım. Gidin bakın bakalım son 1-2 yılda ne yapmış bu hisseler.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

zavallı kürtçüler şimdi hillary den medet ummaya çalışıyorlar.. hillary kendi ülkesinde bile komedi konusu..

bu arada umarım şu ambargoyu/yaptırımları yaparlar.. yapabileceğimiz bir çok şeyi tembellikten yapmıyoruz.. kıbrıs ambargosundan sonra aselsan kuruldu mesela.. ancak ambargo yapabileceklerini sanmıyorum.. milletin gazını alıyorlar..

yalnız bu siyasal islamcı kadronun yavaş yavaş bazı gerçekleri görmesi iyi bir şey.. şu ümmetçiliğin tonunu iyice azaltsınlar.. realpolitik hakim olsun dış politikada.. acımasız bir soğukkanlılık.. bir sonraki iktidar değişimine kadar cumhuriyetin iki belası olan ayrılıkçılık ve dincilik (dini emperyalistler için kullananlar kuklalar) biter umarım..

yeni bir sayfayla büyük bir başlangıç..gelecek güzel olacak..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

kiev deki gösteriler noldu hani Turkiye ye karşı kievli kürtçülerin düzenlediği gösteri.. sonuca ulaştı mı ?
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. Elhamdulillahhh
    Telayyadda suan dustu cok sukur,merkezine girdi...

Trt haber

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Sen onu bunu bırak o bölgede araplara yapılacak bahçeli dubleks evlerin finansmanı için çıkarılacak ek vergilere hazırlık yapın. Sonra bir tarafınız açıkta kalmasın.

Sen ne yapacaksın dersen, beni merak etme. Türkiye'nin başındaki şahsın girişeceği maceralar hangi sektörü hangi firmayı nasıl etkiler hepsinin hesabı çoktan yapıldı, pozisyonlar ona göre alındı. Yani bu maceralar inananlarına para kaybettirirken bunun yaratacağı hasarları öngörenlere de para kazandırıyor. Yaniz sizlerden bizlere varlık transferi gerçekleşiyor. İşler iyiye gidecek diyenler koştu, ekgyo aldı, bu işler böyle bir yere varmaz diyen bendeniz gittim yggyo aldım. Gidin bakın bakalım son 1-2 yılda ne yapmış bu hisseler.
    cimento , enerji , alt yapi..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    1978 yılında Elazığ turnemizde, devletin 1975 depremi mağdurlarına inşa ettiği iki katlı prefabrik evlere köylü vatandaş yıllarca oturmadı.

Evin altında ahır yeri yok diye.

Oluşturulacak güvenli bölgeye müstakil bahçeli evleri yaparken Suriyelilerin dilek ve istekleri göz önüne alınmalı.

Onca yatırım araya gitmesin diye.

Belki bahçeye ufak bir yüzme havuzu da ister bunlar.

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    cimento , enerji , alt yapi..

Listeniz tam 12'den vuruyor. Bankalar ve yap-satçı gyo'ları da ilave etmek lazım listeye..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 455/997 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •