Special Days Image
Sayfa 52/997 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duz 500 yapsin ne ugrasiyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sene sonuna kadar 1 tane daha var galiba PPK toplantısı...Değil mi ?

Ama mevcut banka faizlerine bakılırsa faizleri 16.00-16.50 aralığına çekmeleri lazım bu toplantıda...

3. Kiracı veya mülk sahibiyseniz bu sene kira artışını neye göre yaptınız?
    Yasal oran %19-20'ye göre mi yaptınız?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Swap eğrisi 325 baz puan ise teknokratlar politikanın tüm baskılarına rağmen swap eğrisinin üzerine pek sapmak istemeyeceklerdir. Tıpkı geçmişte olduğu gibi.

Asıl soru şu ya swap eğrisi politik baskıdan etkileniyorsa?

Bu oluyorsa sorun şu: Swap eğrisi politik baskıdan etkilenebilir ama etkisi altına girmez. Yani etkilenme fiili kendi isteği ve stratejisi doğrultusunda olur. Bu strateji çıkar çatışması oluştuğunda çok ciddi anomaliler yaratabilir.
    swap eğrisi ama hangi swap eğrisi, Londra daki mi, İstanbuldaki mi?
    ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    12 Eylül Perşembe 13:13 BAHÇELİ: (KABİNE REVİZYONU) UYGUN BULMUYORUM, HERGÜN BAKAN MI DEĞİŞTİRECEĞİZ? - HT

değiştirmezsen de mevcut bakanlarla olmuyor...hepsi kötü...
    Hepsi kotu sayilmaz....Ama en kotusu Tarim Bakanidir diyebilirim....Bu beyefendi, Havadan dusen tas gibi nasil bakan oldu, kimler onerdi, kimler onu disardan getirip bakan yapti bilemiyorum....

Ama tarim ve hayvancilikta basarili olmazsa gida fiyatlari asla dusmez....Gida fiyatlari dusmezse enflasyonda asla dusmez....

6.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Kiracı veya mülk sahibiyseniz bu sene kira artışını neye göre yaptınız?
    Yasal oran %19-20'ye göre mi yaptınız?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Ben nisan başında yapmıştım kira artışı...Kiracıyım...1950 tl idi düz 2000 tl yaptık evsahibi anlayış gösterdi...

7.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Hepsi kotu sayilmaz....Ama en kotusu Tarim Bakanidir diyebilirim....Bu beyefendi, Havadan dusen tas gibi nasil bakan oldu, kimler onerdi, kimler onu disardan getirip bakan yapti bilemiyorum....

Ama tarim ve hayvancilikta basarili olmazsa gida fiyatlari asla dusmez....Gida fiyatlari dusmezse enflasyonda asla dusmez....
    Abisi mi kardeşimi ne...Onun kontenjanından diyorlar...Konuşmasınlar diye...

8. Faizler %24 lerdeyken satmayan vatandaş faizlerin %13-14 lere kadar düşünce mi satacak? bir sonraki faiz indiriminden sonra devlet kuş kadar faiz verecek evet ekonominin kurallarını alt üst ettiler mb. işin içine girdi svaptı, kamu bankaları aracılığıyla dolar satmalar vs. böyle oldu normalde doları kendi haline bıraksalardı mb. dolar satmasaydı şu an 6,80 lerde falan olurduk.

Sayfa 52/997 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •