Sayfa 545/997 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. o nasıl bir mektup,utanç verici.... ilk okuduğumda fake sandım. "i will call you" nedir be, kiss you falan yazsaymış bitirirken,üstüne de parfüm sıksın.

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. xrpu, mektubu okudum. Gerçek olması kuvvetle muhtemel.

Beni şaşırtan konu Trump'ın operasyonun ilerleyen günlerinde kamuoyu baskısıyla aldığını düşündüğüm tavrının operasyonun ilk gününde dillendirilmiş olması. Belki en kötü ihtimale karşı boş bir tehdit olarak da bu ifadeleri kullanmış olabilir ama sonuçta mektupta belirtilen sert ifadeler batı dünyasının ortak tavrı oldu.
    CNN Türk'te de konuyu tartışmaya başladılar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Biraz diyalektik okuyun bence, böyle basit, toptancı saplantıların fikirlerin esiri olmazsınız. Diyalektiğin birinci kuralı her şeyin kendi iç dinamiği olduğudur. İradelerin zaman zaman birbirine tabi olması bu tabi olmayı mutlak ve sürekli kılmaz.
    mesela hic ozel sektorde calistinmi?

Mudurunun dediginin tersini yapinca ne oluyordu?

Hah anladin sen

Mudure diyalektik diyince heralde guvenligi cagirip tekme tokat sirketten disari atarlardi seni

Bu mektup uydurma yani yazilmis olsa bile arka planda kisi mudurunun dediklerini yapmak zorunda

Yalandan kastim bu yani arka planda ne dondugu onemli. Bunlar medyatik hareketler Trump bu mektup gibi hareketler sonunda yaklasan secimlerde puan kazaniyor bizimkide bak Amerika beni sevmiyor demekki ben vatansever biriyim iyi bir insanim deme hakkina sahip oluyor

Kucuk insanlarda mektupmus suymus buymus kaniyorlar

Son soz: Muduru dinlemeyen sirketten kovulur

Johnson mektubundan beter....

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Aslında rahip brunson gerçekten Türkiyeyi seviyorsa çıkıp konuşsa ülkeye bayağı faydası olur. Sonuçta ülkede 20 yıl yaşadığına göre insanların ne düşündüğünü ifade edebilir. Amerikada bu kadar öne çıkan bir figür olarak oldukça etkili olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Mektubun ifşa edilmesini Erdoğan-Trump pazarlıklarını sabote amaçlı olduğu konusunda mutabakata vardılar bile. Haklılar bence de. Mektuptaki ifadeler yenilir yutulur değil, hele son ifade. Cımbızla çek koy ortaya, altında kalan insan içine çıkamaz valla.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7. Amerikan Hazine Bakanı Mnuchin: Yaptırımlar enerji ve savunma bakanlıklarını kapsıyor ,

Ancak Türkiye'nin elektriğini kesmek gibi bir amaç yok.!?!?!?!?!?

U.S. Treasury's Mnuchin Says Turkey Sanctions Included Entire Ministries Of Energy And Defense--Says Sanctions Intent Was Not To Shut Off Electricity For Turkish People
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Amerikan Hazine Bakanı Mnuchin: Yaptırımlar enerji ve savunma bakanlıklarını kapsıyor ,

Ancak Türkiye'nin elektriğini kesmek gibi bir amaç yok.!?!?!?!?!?

U.S. Treasury's Mnuchin Says Turkey Sanctions Included Entire Ministries Of Energy And Defense--Says Sanctions Intent Was Not To Shut Off Electricity For Turkish People
    ...Not to shut off electricity but shut off turkish economy..🙂
    ytd..

Sayfa 545/997 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •