Sayfa 57/997 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 449 - 456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Dolar düşmedi, TL deger kazandi. EurTry, GbpTry, RubTry gibi kurlardaki degisimlere de bakarsaniz anlarsiniz. Repo faizi beklentiden fazla indirilmesine ragmen TL deger kazaniyorsa bunun altinda birseyler mi aramaliyiz yoksa gozden kacirdigimiz bir durum mu var? Asil mesele bu bence.

2. Bu arada son 1/5 tl ile az önce dolara girdim ve full dolardayım.. hayırlısı artık.

3. Dünyada DOLAR/para bollaşacak ortaya çıkacak...Bence sebep bu...Basit düşünelim...Basit en iyidir derler...

4. Bunların hepsi dalavera oyun bunlar ben satma taraftarı değil aksine alma taraftarıyım. Çünkü faizler düşecek dolar yükselecek olacak iş değil. Tam tersi şiddetle alım öneriyorum..Üstelik bir sonraki faiz indiriminde de faizler düşecek akıl mantık işi değil. Ben alıcıyım nereye giderse gitsin..

5. vergileri düşünce reel faiz eksiye geçti.

ekim enflasyon verisini düşünerek yüksek yaptılar sanırım.

mevcutlara ilave ilk alımımı yaptım.
    ?

Sorgulanması gereken şu an satanlar neden satıyor.Yani örneğin 500 baz indirim bekliyordu gelmedi ondanmı.Çok saçma satacaksan açıklanmadan önce satarsın.Hangi bekleyenmeyen gelişme oldu dolar aleyhinede düşüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Dünyada DOLAR/para bollaşacak ortaya çıkacak...Bence sebep bu...Basit düşünelim...Basit en iyidir derler...
    evet adamlar 175 beklerken 325 baz puan geliyor dolar yine düşüyor son 6 aydır tüm olumsuz haberlerde dolar düştü tl değerlendi sanırım 6 ay öncesinden piyasa olacakları biliyor...

8. 5.75 uzeri olur mu birazdan
    Hadi les dth dolari

Sayfa 57/997 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •