Sayfa 609/997 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Bu kimin vatandaşi

https://m.ensonhaber.com/tunc-soyer-...birakalim.html

y.t.degildir..

2. 120 saat için harekâta ara verilmişken halâ TEL ABYAD dan dün şehit haberi geldi...40 a yakın ateş açılmış...Askerlerimizin ve TV kameralarımızın önünden ellerini kollarını sallayarak geçip gittiler...

Bu harekâtın amacı bunların kökünün kazınması da değil miydi ? Neden izin veriyoruz önümüzden geçip gitmelerine yine ? Eski kırmızı halıları hatırladım yine...

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    120 saat için harekâta ara verilmişken halâ TEL ABYAD dan dün şehit haberi geldi...40 a yakın ateş açılmış...Askerlerimizin ve TV kameralarımızın önünden ellerini kollarını sallayarak geçip gittiler...

Bu harekâtın amacı bunların kökünün kazınması da değil miydi ? Neden izin veriyoruz önümüzden geçip gitmelerine yine ? Eski kırmızı halıları hatırladım yine...
    En ufak saldırı olursa harekat devam edecekti.

En üst makamlar öyle söylemişlerdi. Görelim bakalım ne olacak. Sözlerini tutabileceklermi?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Borsanın %3,71 arttığı cuma günü açılışın ilk dakikalarında M.ly*ch Adlı ABD'li aracı kurum 25 milyon TL net alışta idi, kapanışı 13,6 milyon TL satışta kapattı.

Şu an 21 milyon TL net satışta. 30 eylülden bu yana yaklaşık 1,12 milyar TL net satıştalar. Tabi borsa bu, satıyormuş gibi gösterip diğer bir aracı kurumdan alım yapma ihtimalleri var ancak rakam çok yüksek ve TCMB nin açıkladığı net yabancı satış verileri ciddi bir satışın olduğunu kanıtlıyor, bu yüzden her satış fırsatını değerlendirdiklerini düşünüyorum.

Eğer ABD li yatırımcıların çoğunlukta olduğu kurum böyle davranıyorsa 120 saatlik ara başarı ile sonuçlansa dahi ABD ile ilişkilerimizde risk görüyor olabilirler.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Yine kar edemeyecekmiyiz ne. Sattığımız fiyata gelmek üzere. Bu sefer yine yukardan mı alacağız. Şimdi neyi bekliyoruz putin olabilir mi.

6. Almayın hocam düşünce alırsınız.

7. Avrupa ve Türkiye'de kişi başına düşen polis sayısı: Türkiye açık ara önde

https://tr.euronews.com/2019/01/04/a...da-rekor-artis
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 609/997 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz