Sayfa 754/997 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Bu arada halk yeni bir yöntem bulmuş .

Avm kapısında durup taksi parası istemek şeklinde .

Çöplerini kendi yanında getirip çöpten yemek topluyor gibi yapmak .

Suriyeli çocuğunu ortaya salıp bacağına sarılmasını sağlamak toplu taşıma da .

Kalem mendil vs de satmıyorlar artık iş başka boyuta gelmiş durumda artık .

Eve gidene kadar bugün 4-5 tanesi ile muhatap oluyorsun .

Adam kaçak biniyor toplu taşımaya güvenlik güçleri müdahale ederken darp ediliyor vs vs

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu arada halk yeni bir yöntem bulmuş .

Avm kapısında durup taksi parası istemek şeklinde .

Çöplerini kendi yanında getirip çöpten yemek topluyor gibi yapmak .

Suriyeli çocuğunu ortaya salıp bacağına sarılmasını sağlamak toplu taşıma da .

Kalem mendil vs de satmıyorlar artık iş başka boyuta gelmiş durumda artık .

Eve gidene kadar bugün 4-5 tanesi ile muhatap oluyorsun .

Adam kaçak biniyor toplu taşımaya güvenlik güçleri müdahale ederken darp ediliyor vs vs

Ben şu aralar metroda müzik yapanlara uyuz oluyorum. Yol kenarında müzik yaparsın canı isteyen durur dinler.
    Ben metro vagonunda zorla seni dinlemek zorundamıyım. Birde bunları alkışlayan ve para veren tipler var.
    Bu ülkede bunların tek çözümü var. Cezayı para isteyene değil verene keseceksin. Ondan sonra iş çıkışı sessiz sakin evine döneceksin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ben şu aralar metroda müzik yapanlara uyuz oluyorum. Yol kenarında müzik yaparsın canı isteyen durur dinler.
    Ben metro vagonunda zorla seni dinlemek zorundamıyım. Birde bunları alkışlayan ve para veren tipler var.
    Bu ülkede bunların tek çözümü var. Cezayı para isteyene değil verene keseceksin. Ondan sonra iş çıkışı sessiz sakin evine döneceksin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Önceden Müzik yapmak yasaktı görevli müdahale ediyordu

Sonra büyükşehirden izin alarak yasallaştı artık serbest izin belgesi var ise .

İnsanın kafasını detone sesiyle ve entumanla şişiriyorlar buna haklarının olmaması gerekir bence de

Bu arada maç günleri Marmaray metro tramvay da taraftarın tepinmesine niye önlem almazlar bilmiyorum .

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

İnsanın kafasını detone sesiyle ve entumanla şişiriyorlar buna haklarının olmaması gerekir bence de

Bu arada maç günleri Marmaray metro tramvay da taraftarın tepinmesine niye önlem almazlar bilmiyorum .
    Newyork metrosunda da müzik yapılıyor, Paris metrosunda da
    Almanyada da büyük maçlardan önce taraftar çoşuyor İngilterede de
    demek istediğim "bizim bu devletlerden ne eksiğimiz var, bu da eksik olmasın" gibi bir şey değil ama sonuçta 5 milyonluk kuzey ülkesi yahut japonya çin gibi bir düzen toplumu değiliz. bu kadar genç nüfuslu bu kadar hayatı trafikte geçen bir şehirde metroda müzik de olur maçtan önce olay da.
    ha biz ortadoğulu yönlerimizle olayın şeyini çıkartıyor olabiliriz tabii. ama metroda kadın tacizi olmasın, trafikte millet birbirini dövmesin de varsın çalgı çalsın...

Beşar Esad:

“Türkiye, Suriye bölgesini terketmezse savaştan başka çaresi kalmaz.”

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Adam toplu taşımada müzik yapar zorla dinletir,birileri takım tutar gürültüsünü zorla dinletir,askere gidecek diye sokakları ralli alanına çevirir,ambulansa yol vermez,mahalle arasında hafta içi gece saat 24 e kadar son ses düğün yapar zorla dinlersin okula gidecek çocuğun uyuyamaz,genellikle bunların ortak noktası ise,medeni bir uyarı girişiminin,uyarana karşı bir linç girişimine dönmesidir,bunlara karşı sade vatandaşın hakkını savunacak merciler kağıt üzerinde varken,iş uygulamaya geldiğinde kimse sorumluluk almak istememektedir,sorarsan medeniyetten uçuyoruz herkes bizi kıskanıyor.

7. yaw kafaya taktığınız şey bakın.....toplu taşıma araçlarında osurmasınlarda ne yaparsa yapsınlar.....demek herkesin derdi farklı..

8. Osurmanın Zararı yok ki aksırıp tıksırmasınlar sonra elleriyle bir yerleri tutuyorlar mikroplar yayılıyor her yöne

Sayfa 754/997 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •