Sayfa 761/997 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Bugün borsa kıpkırmızı , birşeymi oldu??

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bu yorumunuza üzüldüm.

Ama neyse oyum. Ne daha azı ne daha fazlası.

Benim bu konudaki prensiplerim bellidir.

siz sokakta müziğinizi yaparsınız. Yaptığınız müziği takdir edersem gelir dinlerim. Eğer bir kutu koymuşsanız gönlümden kopanı veririm.

Ama belli bir süre için zorunlu olarak bulunulan ortak alanda bana bir şey dayatılmasına ve bunun sonrasında adına ne derseniz deyin para istenmesini doğru bulmam.
    Hatta bir sonraki aşamada bu işin yaygınlaşıp metro araçlarının işlevi dışında yardım toplamak amacıyla kullanılmasını kabul edemem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Size bu konuda sonuna kadar hak ve destek veriyorum,ayrıca size ilk cevap veren üyeyi biraz konuşma ve yazma uslübuna dikkat etmeye davet ediyorum,kamyoncu kahvesi mi burası? o nasıl bir üslup ? klavye arkasından tanımadığın insanlara bu kadar gevşek konuşmalar..siz görüşünüzü aktardınız,karşıda kide katılmadığı yönleri medenice aktarır,forumun amacı budur.

Konuya gelecek olursak anlaşılmayan nokta şu bence;özgürlük başkasının yaşam alanına girmek demek değildir,metro girişinde vs müzik yapabilirsin,ancak,uzaklaşma şansım olmayan vagonda bunu yapamazsın,çünkü seni dinlememe özgürlüğümü elimden alıyorsun...İsteyen 24 saat aralıksız eğlenebilir,eğer yeterli ses izalasyonunu sağlamışsa,ancak benim oturduğum sokakta gecenin 23:00 da tüm kolonları sonuna kadar açıp senin aptal eğlence ni benim oturma odama sokamazsın,benim dinlenme özgürlüğümü elimden alamazsın,trafiği kendi özel günlerini kutlamak için kitleyemez ,o yolu paylaşan insanları mağdur edemezsin,senin kendine göre şaşalı kutlaman,zamanında hastaneye yetişemeyen birinin ölümü demek olabilir,umuyorum elbet bir gün bizde böyle konularda ortak noktalarda buluşabileceğiz.

3. Ekonomide o kadar sıkıştılar ki (daha da sıkışacaklar),ekonomi de işler o kadar kötü ki, bu kötü dönemde sarılacak can simidi arıyorlar...
    Cambaza bak demek istiyorlar....
    Barış Pınarı harekatı istedikleri çoşkuyu yaratamadı,1-2 güne iyice soğur...
    Böyle bir dönem de istiyorlar ki CHP liler/LAİKLER/MUHALİFLER bir başörtülüye/sarıklıya/cübbeliye saldırsın,onlar da din/dindarlar üzerinden hem gündem değiştirsinler,hemi de taraftarları arasında safları sıklaştırsınlar.....
    Ama Laikler/Muhalifler/CHP liler bu oyunu görüyorlar ve bozuyorlar...
    Tebrikler hepsine....
    Aynen böyle devam...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Büyük dünyalarında kafalarına göre davranan çevredeki insanların rahatsız olmalarını umursamayan insanlarla olmaktansa.
    Küçük dünyamda huzurla yaşamayı tercih ederim.
    Siz etrafınızdakilere rahatsızlık vermeye devam edin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Geçen sene gelen faturada doğalgaz metreküp fiyatı 1,01 idi şimdi 1,51.

Kış zor geçecek.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    doğal gaz fiyatı dünyada 1.1.2014de 2.889 usd/ m3 bugün 1.11.2019 da 2.614 usd/m3. Türkiye de kimm kimi çarpıyor, kim garantili alım yapıyor.Buradan kim malı götürüyor sorular sorular

Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Bugün borsa kıpkırmızı , birşeymi oldu??
    Sarı civcivin ipini cekmeye basladırlar ondan.

https://www.bloomberght.com/abd-de-t...-perde-2236977

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Ekonomide o kadar sıkıştılar ki (daha da sıkışacaklar),ekonomi de işler o kadar kötü ki, bu kötü dönemde sarılacak can simidi arıyorlar...
    Cambaza bak demek istiyorlar....
    Barış Pınarı harekatı istedikleri çoşkuyu yaratamadı,1-2 güne iyice soğur...
    Böyle bir dönem de istiyorlar ki CHP liler/LAİKLER/MUHALİFLER bir başörtülüye/sarıklıya/cübbeliye saldırsın,onlar da din/dindarlar üzerinden hem gündem değiştirsinler,hemi de taraftarları arasında safları sıklaştırsınlar.....
    Ama Laikler/Muhalifler/CHP liler bu oyunu görüyorlar ve bozuyorlar...
    Tebrikler hepsine....
    Aynen böyle devam...

saygılar/başarılar
    En son Ekrem İmamoğlunun eşinin 28 ekim Sultanahmet Meydanı gecesi kutlamalarındaki elbiseye laf attılar ama o da tutmadı...Artık kimse yemiyor benim de gördüğüm kadarıyla...

Harekat marekat boş...Millet aç aç...Tencere tıkırdıyor...Alım gücü yerlerde...Ben beyaz yakalı olduğum halde iliklerime kadar hissediyorum...Allah şartları daha kötülerine yardım etsin...

https://twitter.com/…tatus/1190197620796481536?s=19

Metrobüs gibi yerlerde müzik icra edenler diyorduk, bir de ilahici modeli cıkmış!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 761/997 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •