Sayfa 808/997 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ali uyanık olsun 2001 cc ile ne işi var 1.600 ve altı alsın
    105 versin 82 de vergi 187 100 kredi çeksin 4 yılda 132 ödesin toplam 219 ödesin
    böylelikle bi araba kendine bi araba devlet ile bankaya alsın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bende öyle biliyorum hiçbirşey yapmamak senin tercihin ve bunu karşılığı sağlık hizmeti alamamanda seçiminin sonucu.Kimse kusura bakmasın biz burada ödeyip alamıyoruz eşim için cildiye randevusu takip ettik 1 ay 2 ayrı ilde bulamayıp özele gitmek zorunda kaldık. Türkiye'deki sistemde parayı herkesten hizmeti gidebilecek vakti olana ver şeklinde.

3. Giresun Devlet Hastanesi'nde 2 kolu birden kırılmış bir arkadaşın annesi , ameliyattan sonra, kollarından biri az , öbürü çok olarak yanlış kaynadığı farkedilmiş !

İstanbul'a getirmişler ..... Devlet Hastanesinde tanıdık Prf. bulunmuş ..... Prf. , kollardan sadece birini tekrar ameliyat etmeyi kabul etmiş ....

O da ; 'lütfen'.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

şu anda 97 olan dolar endeksi, eğer çin'e karşı önlem almak amacıyla 90 altına çekilirse, 1 dolar 5 liranın altına gelir.

https://tr.tradingview.com/symbols/TVC-DXY/

şu oran birbirine yaklaştıkça dxy'de seve seve gerileyecektir;
    https://thumbor.forbes.com/thumbor/9...-2000-2030.jpg

daha önce de yazdım, kısa dönemde artar gibi olsa da, doların özellikle 2020 başkanlık seçiminden sonra düşmeye başlayacağını tahmin ediyorum.

hele azil süreci işlemeye başlarsa, yandı gülüm keten helva, 2008-2012 arası dönemi gibi dxy 80'leri görebiliriz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

5. Sağlık, hukuk, eğitim, tarım, bankacılık, inşaat...

Dökülmeyen, dağılmayan sektör var mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    şu anda 97 olan dolar endeksi, eğer çin'e karşı önlem almak amacıyla 90 altına çekilirse, 1 dolar 5 liranın altına gelir.

https://tr.tradingview.com/symbols/TVC-DXY/

şu oran birbirine yaklaştıkça dxy'de seve seve gerileyecektir;
    https://thumbor.forbes.com/thumbor/9...-2000-2030.jpg

daha önce de yazdım, kısa dönemde artar gibi olsa da, doların özellikle 2020 başkanlık seçiminden sonra düşmeye başlayacağını tahmin ediyorum.

hele azil süreci işlemeye başlarsa, yandı gülüm keten helva, 2008-2012 arası dönemi gibi dxy 80'leri görebiliriz.
    O zaman gidip dolarda dusus topigine gidip yazsana neden burada dolasıyorsunuz?

Bu troller akın akın geliyorlar bu gunlerde. Bozdurmuyoruz fizikide talep ediyoruz troller. yahu engelle engelle bitmediler yahu.

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    O zaman gidip dolarda dusus topigine gidip yazsana neden burada dolasıyorsunuz?

Bu troller akın akın geliyorlar bu gunlerde. Bozdurmuyoruz fizikide talep ediyoruz troller. yahu engelle engelle bitmediler yahu.
    pardon sayın dreamworld'de burası bir siyasi partinin gençlik kolları değil.

her fikir yarışmalı, her fikire söz hakkı olmalı.

lütfen hoşgörü gösteriniz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    pardon sayın dreamworld'de burası bir siyasi partinin gençlik kolları değil.

her fikir yarışmalı, her fikire söz hakkı olmalı.

lütfen hoşgörü gösteriniz.
    dolar neden 5 lira altına gelsin.. manasız bir hesap..nedir kullandığın mantık ?

dxy nin 90 altına düşmesi demek doların değersizleşmesi demek.. çin değersizleştiriyor.. abd değersizleştiriyor.. avrupa değersizleştiriyor.. bunların aksine sen tl nin değer kazanmasına izin verirsen (5 altına gelmesi) doların bir sonraki yukarı zıplaması daha yukarılara olur..zira bu felakete davetiye çıkarmak demektir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 808/997 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •