Sayfa 820/997 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

A.K. Partisini ne kadar sevdiğimi, beni burada tanıyanlar bilir.

Bugün hem annemi hem de babamı, özel hastaneye götürdüm.

3 Doktor,1 kan tahlili, 1 ultrason ~ 230 gayme para ödedim.

Devlete gitseydim, 1 hafta veya biraz daha fazla beklerdim/uzulurdum.

Sağlıkta gözle görülür bir iyileşme var, bunu kabul etmek lâzım, emme Allah Allah dememek lâzım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

toplumda zekanın dağılımı normal dağılım eğrisi ile açıklanıyor.. toplumun %1 i çok zeki kategorisinde.. iq 120-130 üstü.. mesela şu anda ülkemizde 800 bin civarında yüksek zekalı insan var..bunların hepsi bunun farkında değil. kimisi çok fakir belki..hatta belki çoğu fakir aile çocukları.. toplumlarda %1 lik çok zeki kesimin tarih boyunca her toplumda aşağı yukarı devam ediyor olması bunun zaten tekil örneklere bağlanamayacağını gösteriyor bize.. evrim random işliyor.. ve bu nedenle her toplumda çok zekiler çıkmaya devam ediyor, geçmişte o toplumda socrates veya arşimedin veya büyük bir matematikçinin yaşayıp yaşamamasından bağımsız olarak..

ama hikaye anlatmak isteyen için mutlaka abuk bir hikaye anlatılacak ve olay dramatize edilecektir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Ülkemizde kürt sorunu yoktur. Kürt sorunu adı altında işlenen terör sorunu vardır. Kökü kazınıncaya kadar her yerde pkk terör örgütüyle mücadele edilmelidir.
    Kürt değilim, ayrılıkçı tüm düşünce ve eylemlere şiddetle karşıyım. ABD beslemesi tüm terör örgütlerine de karşıyım.
    Ama,
    terörle mücadelenin sadece askeri ayakla olmayacağını, ekonomi seferberliği ile bu sorunun çözülebileceğini düşünenlerdenim. Daha kısa bir süre önce Hakkari'deydim. Bölge halkını üç beş feodal ağadan kurtarmadıkça, ciddi bir tarım reformu yapmadıkça, ağalara değil de halka teşvik vermedikçe bölünene kadar biz burada yazar dururuz.
    Bir iki uçak gezisi yapıp, doğu ve güneydoğu Anadolu'yu yukarıdan bir inceleyin. Bu bölge 10 Türkiye besleyecek kapasitede. Su cenneti bir bölge. Ama A.K.Partisi gibi üretimden uzak zihniyetle bir yere gitmemiz de mümkün değil.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Kürt değilim, ayrılıkçı tüm düşünce ve eylemlere şiddetle karşıyım. ABD beslemesi tüm terör örgütlerine de karşıyım.
    Ama,
    terörle mücadelenin sadece askeri ayakla olmayacağını, ekonomi seferberliği ile bu sorunun çözülebileceğini düşünenlerdenim. Daha kısa bir süre önce Hakkari'deydim. Bölge halkını üç beş feodal ağadan kurtarmadıkça, ciddi bir tarım reformu yapmadıkça, ağalara değil de halka teşvik vermedikçe bölünene kadar biz burada yazar dururuz.
    Bir iki uçak gezisi yapıp, doğu ve güneydoğu Anadolu'yu yukarıdan bir inceleyin. Bu bölge 10 Türkiye besleyecek kapasitede. Su cenneti bir bölge. Ama A.K.Partisi gibi üretimden uzak zihniyetle bir yere gitmemiz de mümkün değil.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bunların derdi kanal Bizans, GAP değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    İleri demokrasimiz hayırlı olsun. Ekonomide garanti altına alınmış.

https://tele1.com.tr/ekonomi-kotu-de...iddiasi-98652/
    Ytd

6. Hadi şuna da cevap vereyim,hadi bunu da söyleyeyim derken konuyu lastik gibi uzatıp da mevzuyu b.ka sardımanın bir manası yok...
    Bahsi geçen konu üzerine taraflar söyleyeceklerini söylemiş ve konu kapanmıştır.
    TAKDİR KAMUOYUNUN....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    İleri demokrasimiz hayırlı olsun. Ekonomide garanti altına alınmış.

https://tele1.com.tr/ekonomi-kotu-de...iddiasi-98652/
    1984'ü yazan adam kıskançlıkla bakıyordur.öldüyse mezarında kafayı yiyordur.

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    1984'ü yazan adam kıskançlıkla bakıyordur.öldüyse mezarında kafayı yiyordur.
    muhalefet bu taktiklerin yanında muhallebi çocuğu gibi kalıyor ne yazık ki.. oyun parkında durmadan hırpalanan çocuk gibi.. sürekli fair-play..bazen habertürkteki tartışma programlarını kapatıyorum sinirden, pısırıklığı görünce..

oysa o kadar çok hataları var ki iktidarın..tek biri bile normalde seçim kaybettirir..

biraz propaganda ve tartışma teknikleri çalışmaları lazım muhalefetin.. karşılarında papaz kıyafeti bile giyebilecek bir zihniyet var..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 820/997 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •