Sayfa 822/997 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by subcomponent Yazıyı Oku
    ayhan bey,

siz gerilmişsiniz, diğer tanık olanlar gerilmiş....
    kadın zaten sıkıntılı, perişan.

madem devleti aradınız, bari deseydiniz ki "neden bu anneyi de bu doktoru da bu durumda bırakıyorsunuz?" kök nedene inmezsek bir şeyi çözemeyiz...

Ben dersimi aldım bi daha ....seler devletin denetleyoruz, araştırıyoruz, gereğini yapıyoruz arayın bizi dedikleri hiç bir hattı aramam.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    sayın loner,
    sağlıkta dünya standartlarının ötesindeyiz.

türkiyede sigortalı bir hasta misal böbrek taşı ameliyatı için beş kuruş ödemez. 2 kere ameliyat olsa yattığı yerde 3 öğün yemeğini yer, en fazla 2 kişilik odada kalır. 1 hafta sonra işine gücüne döner.
    a.b,d'de ise aynı durumda minimum 20-30.000 dolar hesap çıkar.

ingiltereden estetik, a.b.d'den böbrek ve kalp, arabistandan saç ameliyatı olmak için binlerce insan türkiyeye geliyor.

türkiyede ayda 100 dolara olabildiğiniz sigortanın daha az kapsamlısı a.b,d'de 800 dolar.

a.b.d'de parası olmayan nice ünlü müzisyen, sanatçı bilimum hastalıklardan dolayı can verdi., halen vermekte.

akp'nin ekonomik anlamda başarılı olduğuna inanmyorum.

ama ülkenizi o kadarda hafife almayın!
    kardeşim 16 ay kanser tedavisi gördü
    tek kişilik oda da, duşu mutfağı içerisinde, yatağının karşısında plazma tv, 3 yıldızlı otel lüksünde
    son ayını artık kemoterapi tedavisi uygulayamayız dedikleri için eve götürdük, fenalaşınca bir özel hastahaneye sevk ettiler
    15 gün yoğun bakımda kaldı
    beş kuruş ödenmedi, maaşı da 5 kuruş kesilmedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,069
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Kapanmış bir konuyu herkesin son lafını söylediğini düşündüğü bir konuyu tekrar canlandırmak "Yaş, müktesabat, geçmiş, tecrübeler ve de entellektüel seviye" ile ne kadar uyumlu onu tam olarak anlayamadım yalnız.
    Ha pardon...

Kapatmış mıydınız?

Haberim olmadı ellaam...

Konuyu kapatma hakkı temelinde sizin nitelikleriniz uygun olmalı.

Neyse..

Fazlası fazla...

Bu son diyalogumuz.

Kapandı..Bitti...

5.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    kardeşim 16 ay kanser tedavisi gördü
    tek kişilik oda da, duşu mutfağı içerisinde, yatağının karşısında plazma tv, 3 yıldızlı otel lüksünde
    son ayını artık kemoterapi tedavisi uygulayamayız dedikleri için eve götürdük, fenalaşınca bir özel hastahaneye sevk ettiler
    15 gün yoğun bakımda kaldı
    beş kuruş ödenmedi, maaşı da 5 kuruş kesilmedi.
    Ne kadar keyfi sağlık sistemi değil mi bizde de yatacak yer bulamadık amk. Sıra beklemek durumunda kaldık 15 gün hazırlık dönemi geçirdik. İstanbul Marmara Eğitim Araştırma. Hatta Ankara ya geldiğimizde yatış olmacağına inandıklarından Hacettepe kabul etti. Yalvar yakar. İlk kemoterapiden sonra lazım olacak kemoterapi sonrası verilen önemli bir ilacı Kurban bayramı tatiline denk gelmesiyle Türkiye de olmadığını bilerek Hastahane eczahanesine göndermesi. Yurt dışından temin edileceği o da eşdeğer olacağı ilacın 1 aya gelme ihtimalinin size söylenmesi. Tüm Ecza depoları çantacılarla irtibat kurulması ukalaca hatta ********ce yaklaşımla ben ertesi gün isteseydim ne olacaktı demesi. doktorun ve hastahane personelin .ersizliği yaşadıklarımın 50 de biri. Yazdırmayın amk ********liğin sınırı var aklıma geldikçe ....Pzifer

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bi başka 6 kasım daha vardı
    Ben hatırladım o 6 Kasım’ı
    Tarih tekerrür ederse bol gollü bir maç izleyeceğiz demektir.

7. Dolarda yatay kaçınılmaz😃
    Olunca haliyle herkes küsüp kaçıyor
    Durun yaw daha kavun kesecez. Hahaha
    Not: full dolardayım temennim en kısa zamanda 6 üzeri atmasıdır.

Egedukun yazısıda ne bereketli yazıymış her defasında karşıma çıkıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 822/997 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •