Sayfa 847/997 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Öneriniz sağlıklı yaşam için de önemli. Nasıl olsa parasını verdim diye gereksiz tıkanma yoluna gidilip kilolara ekleme de yapılmaz. Kahvaltı hariç dışarıda yenip içilirse hanımların da bir şikayeti olmaz.
    Aynen içine işenmiş sümkürülmüş pislik dolu havuzlarda yüzmektense...Ve de vıcık vıcık insanlarla birlikte tatil yapmaktansa...Bir de çok kötü sıradan yemekleri sıraya girip yemektense...1 hafta boyunca hep aynı yerde tıkışıp kalmaktansa...

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Öneriniz sağlıklı yaşam için de önemli. Nasıl olsa parasını verdim diye gereksiz tıkanma yoluna gidilip kilolara ekleme de yapılmaz. Kahvaltı hariç dışarıda yenip içilirse hanımların da bir şikayeti olmaz.
    Bu sene çıralıdaydım 5 gün. Hayatımda hiçbir denizde aralıksız 3-4 saat durduğumu hayırlamıyorum. Herşey dahil bi otel olmadığından şiş karınla hantallaşmak yerine gayet enerjik geçmişti tatilimin o kısmı.. bu sene başka bi butik otel buldum aynı bölgede ve orayı tutacağım.

İstinaf Mahkemesi Man Adası Davasında Yerel Mahkemenin Deliller Hukuk Dışı Elde Edilmiştir Kararını Bozdu Ve Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ödemesi Gereken 142 Bin Tl Tazminatı İptal Etti.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yumoş hadi oğlum bas aşağıya sana açtım kollarımı bekliyorum seni
    Yumoş usul usul geliyor gibi dönüş ibaresi alırsak ekleriz

5. 2020 temmuzda belek gloria verde standart oda 3 kısı 6 gece 22,171 TL yuh diyorum, erken rezervasyon buysa...

Rixos göçek e baksanıza
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dediğim gibi 2.5 milyar dolar borçlanmayı başarı diye buraya yapıştıran kitapaız hesap kitapta bilmiyor

*hazine: Iç borçlanmanın ortalama vadesi ekim'de 17,0 ay (önceki 26,1 ay)
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    aynen yada yurtdisina tatile gitti orada ev aldi falan kim nereden bilecek?

daha ne uckaat ve dalavereler var yazsam inanamazsiniz. Yurtdisina para cikarmanin yollari var getirmenin yollari var. Sistem coktan oturmus
    Yönetim ne yaptınız bu adama çabuk cevap verin. Nerede reha gayanın adamı

Sayfa 847/997 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •