Sayfa 87/997 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Özetle,

Hem bu gazı alırken, rantını alıyor, hem ÖTV hem %18 KDV ile seviyor, dünyada doğal gaz fiyatları düşerken, son gelen zamlarla konutlarda kullanılan gaza dünya zam yapıyor.

EM işler her geçen gün daha zor hale geliyor.
    Sistem EM'lerin eskisi gibi devasa cari açık vermelerine izin vermeyebileceği için fakirleşerek dengeyi sağlayacaklar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu arada, Rusya-Türkiye erkek voleybol takımlarının maçını izliyorum şu anda...

Rusya resmen oynuyor bizimle...

Dalga geçer gibi..

Büyük ama çok büyük bir fark var.

Kadın voleybolunda bizim millerimiz dünyanın her takımıyla eşit oynarlar.

Kadın erkek farkı işte temelde budur.

Kadını bıçakla öldürmek, silahla vurmak, dövmek, eza cefa etmek dersen bizim erkeğimiz dünya birincisi.

Utanmıyoruz.
    bora beyin topiğe ara verme kararı almış olması üzücü.. mekanın sahibi olarak renk katıyordu bora bey.. o olmasa mesela kim- bir voleybol maçı üzerinden kadın cinayetlerine varan bağlantıyı- ortaya serebilirdi ki ?? tecrübe, zeka, sosyal duyarlılık, yaratıcı düşünce hepsi bir arada..

dolarcılar artık uzun vadeli yatırımcı statüsüne geçtikleri için burada pek dolar konuşulmaz bundan sonra, kadın cinayetleri iyi bi konu olur: erkekler genetik olarak mı katil, yoksa alp ırkına mensup türklere mahsus bir özellik mi ? vatan şaşmaz cinayetini nereye konumlandırmalıyız ? erkeklerin işledikleri cinayetlerde maktuller %85 erkek, %15 kadın oranına sahipmiş.. çok yönlü bir konu

3. 14 trilyonluk tahvil negatif faizle işlem görüyor...Mehmet GERZ - Ata Yatırım...

4. bist düşmeden dolar çıkmaz 18 i fede kadar 200 günlük hareketli ortalamaya bi değicek gibi bi his var içimde sonra bi 6 hareketi gelicek tahminim orta vadede kaçınılmaz artık.

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kendi kendine yeten bir kıta kolay kolay bitmez.
    Ben şunu merak ediyorum. Hong hongtaki huzursuzluk çin’de iç huzursuzluğu tetikler mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Etilerdeki bir olay Çorum'u ne kadar etkilerse...

6. Kesinlikle aynı fikirdeyim.
    Kaya gazı elde etme teknolojisi ABD yi enerji piyasalarında çok saglam bir konuma yerleştirdi.
    Hiç bir enerji sorunu olmadığı gibi Mexico körfeziden cıkan petrolun tamamını satacak kadar rahat.
    Bu arada elektrikli otomobil ve piller konusunda da dünyaya teknoloji satacak konumda olduğu unutulmamalı.
    Ve ayrıca quantum bilgisayarları konusunda da çok yol kat ettiler.
    Kimse boş hayaller görmesi.

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yurt dışında yerleşik kişilerin 23 Ağustos ile biten haftada 29 milyar 10,2 milyon dolar olan hisse senedi stoku, geçen hafta 28 milyar 727,3 milyon dolara geriledi. Geçen hafta yurt dışında yerleşik kişilerin DİBS stoku 15 milyar 136,6 milyon dolardan 14 milyar 999,4 milyon dolara indi.

28.7 Milyar dolar hisse
    15 Milyar dolar dibs
    44Milyar dolar yabancı var..

2013 mayıs da not arttığında sanırım 140Milyar dolar idi..

Hisse de ki yabancı artık çakılı ve sahipli hisselerdir diye düşünüyorum..

Tabi aslında bu yabancının bir kısmının bıyıklı olma ihtimali de var.

Kısacası piyasada yabancı kalmadı gibi birşey..
    Peki istteki yabancı oranı neden pek fazla değişmiyor ? Ben mi yanlış bakıyorum %64 seviyelerinde degil mi uzun süredir?

Sayfa 87/997 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •