Sayfa 910/997 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    tutarsa kahin, tutmazsa Webster zaten uygun...komik bir cüce vardı o değil miydi Webster...

2. O kadar basit değil. 4 milyon insan ülkesini terketmiş gelmiş sana sığınmış liderinizle görüştüm hadi gidin diyemezsin çünkü onlar zaten esad dan kaçmış kimse gitmez üstüne de soykırımcı etnik temizlikçi damgası yersin. ( ki yiyorsun da zaten o ayrı )

Rusya ve ABD ile görüşülmek zorunda elbette. Bence 2011 - 2015 arası yapılan dış politika hataları o kadar fahiş ki buradan bizim zarar görmediğimiz bir çıkış senaryosu artık yok bunu kabul edip hasarı azaltmaya bakmak lazım. Şu anki politikaları doğru buluyorum operasyonu da destekliyorum Allah askerimizin ayağına taş değdirmesin olabilecek en rasyonel mantıklı sonuç ne ise o çıksın isterim.

Benim tahminin en kuzeyde Türkmenlerden bir hat çizilmeye çalışılacak, onun güneyine bize gelen araplar Türkiye garantorlugunde konulacak. Apoculara petrol kuyuları kalacak. Esad tüm ülkeyi geri alacak ama muhtemelen federasyon olacak. Bu herkes için epey kötü ve kabul etmesi zor bir çözüm ama başka da çözüm görünmüyor. Esad Rusya desteğini çektiği anda büyük şehirlerini bile elde tutamıyor Rusya da sonsuz şekilde arkasında değil sadece sahil şeridindeki üslerini kesinlikle kaptırmak istemiyor ülkenin gerisini Türkiye ile pazarlık için kullanıyor. Israil kürdistan kurup 4 rakibini birden zayıflatmak istiyor. Ortalık çok karışık biz buraya neden girdik belli değil ama artık öyle esad la konuşayım çözeyim diye bir ihtimal veya öyle bir çözüm kesinlikle yok. Sen konuşsan da yok yani...

Turk devletini kimse etnik temizlikçi diye itham edemez.. aldırmaman gerekir buna..aldırırsan onların oyununu kabul etmiş olursun..

abd veya kürtler bu sığınmacıları bize yönlendirerek etnik temizlikçi olmuyorda Türkiye mi onları geri göndererek olacak.. ? saçma..

bizde kalırsa bu sığınmacılar yenilmiş oluruz.. zaten berbat zarar gördük ama göz göre göre abd nin istediği bir durumu yani sığınmacıların TR de kalmasını kabul edersen büyük bir fiyasko olur bu ülkeye.. yıllarca bu problemin altından kalkamayız..

ayrıca.. bu sığınmacıların en az yarısı saçma açık kapı politikası nedeniyle geldi..çok rahat hepsi geri dönebilir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. Yalıyor trump

5. Bildiğin ıvır zıvır şu an

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Yalıyor trump

6. Bati basınını takip ediyorum. Sık sık yurt dışı işim olabiliyor gidip geliyorum. Inanılmaz algı var soykırımcı diyenler ethnic cleansing diyenler inanamazsınız artık normal oturup muhabbet bile edilmiyor politize tiplerle çok rahatsız olmaya başladım. Lafımı sakınmıyorum iki yüzlü ahlaksız olduklarını en az bizim kadar bu savaşta suçlu olduklarını ama tüm yükü bizim çektiğimizi söylüyorum hiç ses gelmiyor.

Basınları inanılmaz manipüle etmiş durumda adamları. Bence Suriye den sonra malesef hedef Türkiye ve batı kendi toplumunu propaganda makinesi ile buna hazırlıyor. Kondurmaya dilim varmıyor ama anladığım durum bu malesef.
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    Turk devletini kimse etnik temizlikçi diye itham edemez.. aldırmaman gerekir buna..aldırırsan onların oyununu kabul etmiş olursun..

abd veya kürtler bu sığınmacıları bize yönlendirerek etnik temizlikçi olmuyorda Türkiye mi onları geri göndererek olacak.. ? saçma..

bizde kalırsa bu sığınmacılar yenilmiş oluruz.. zaten berbat zarar gördük ama göz göre göre abd nin istediği bir durumu yani sığınmacıların TR de kalmasını kabul edersen büyük bir fiyasko olur bu ülkeye.. yıllarca bu problemin altından kalkamayız..

ayrıca.. bu sığınmacıların en az yarısı saçma açık kapı politikası nedeniyle geldi..çok rahat hepsi geri dönebilir..

7. Trmp: S400 için görüşmeler devam edecek

8. Erdogan faniyim dedi resmen
    Bistteki mallari onemli adamin
    Feci yaliyor

Sayfa 910/997 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz