Sayfa 946/997 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. 2019 yılı TARİHİ TANZİM SATIŞ YERLERİ ve TOPLU AİLE İNTİHARLARI ile anılacak !!!

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ülkede yaşananlar şaşırtıcı değil maalesef.. işşizlik rakamları artık bohçanın yama tutmadığını gösteriyor.. işşizlik oranına en az 5 puan ekleyin.. %20 den aşağı değil..

biz bunların derdinin ülke yönetmek olmadığını defalarca söyledik.. tek dertleri uzun süre (*) ülkeyi siyasi olarak değiştirmekle uğraştılar..bakın son 17 yıla,makul hiç bir şey göremeyeceksiniz.. hepsi siyasal islam hedefine odaklı icraatler ve kaynak aktarımları.. kendi medyası, kendi işadamlarına para aktarılması, aptalca projelere milyar dolarların gömülmesi ve kendi stk ları için harcanan paralar.. inanılmaz rakamlar.. para yetmedi mi ayrıca vergileri arttırdılar.. ve artık vergiler bu süreçler sonucunda o kadar çok arttı ki hem işverenin hem de işçinin beraber şikayet ettiği bir noktaya geldiler.. aslında bu iki grupta çok hatalı, özellikle içlerindeki iktidar destekçileri, zira yalan ekonomik verileri yıllarca alkışladılar..

benim bir düşüncem vardı, daha once bu sayflarda yazmıştım.. milli gelir 500-600 milyar dolar bandına geri gelecek.. mr albayrak ın tanımlamasının aksine benim "dengelenme" süreci dediğim süreç bu şekilde..fakirleşme ve sürünme..uzun yıllar..

(*) müzik çalmaya devam ederken ve paralar gelirken: yurtdışından borç + iç tüketimden yuksek vergiler
    Evet,
    Olay bu kadar basit.
    Tüm ülke gelirini kendine veya yandaşa aktar, milleti her geçen gün daha da fakirleştir.
    Bu ülke insanı bunu ne zaman görecek, çok merak ediyorum.
    Ayrıca, kesinlikle yurtdışında kendinin, ailesinin ve yakın çevresinin parasının olmadığına inandığım asrın liderimizin, ABD ye meydan okumasını ve malvarlığı soruşturması yapılmasını bizzat kendisinin istemesini bekliyorum.
    Galiba çok uzun süre bekleyeceğim.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Robotların eline silah da vermişler...
    İnanılır gibi değil...
    Çağı elimizden kaçırmışız da haberimiz yokmuş meğer....

saygılar/başarılar

"Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    inşaatı unutma
    İnşaatı unutun. Deli gibi konut yapılan bizim diyarda bile şu anda 12-13 tane inşaat var. İnşaatçılar ve yapı marketçiler kara kara düşünüyor.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku

guzelmıs ama bunun 2 saatlık daha da profesyonel cekılmıs versıyonu var, konulu monulu...

https://www.imdb.com/title/tt1823672/

https://www.netflix.com/tr/title/80016588
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

6. gençler saf olmayalım lutfen. bu bostownn daynamics boston degil. bu fake robotlar için alın nasıl hazırlandıgına bakın.

https://www.youtube.com/watch?v=TIlEYGFBECU

7.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    gençler saf olmayalım lutfen. bu bostownn daynamics boston degil. bu fake robotlar için alın nasıl hazırlandıgına bakın.

https://www.youtube.com/watch?v=TIlEYGFBECU
    Abi robotta yazılım yüklü sende inanış
    Yani robotun bi şansı mansı yok
    İnsan robot mücadelesinde biz her şartta atlarız
    Alooo
    Bana Boston dynamics yönetici hattını bağlar mısınız???? Şikayetten değil bişey sorcaktımda ondan

8. Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Tampon bölgede 5 gündür bekleyen DEAŞ'lı terörist az önce ABD'ye uçakla sınır dışı edildi.

Arada derede kaldım dedikleri bu olsa gerek.

Sayfa 946/997 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •