Special Days Image
Sayfa 19/997 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Başkanım bunlar kendi bildiklerine, abdestsiz topic açıyorlar şikayetçiyim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    karfurda viski fiyatları %10 yukarı yönlü güncellenmiş akm
    Arz düşünce fiyatlar yukarı gitmiştir.

https://www.yeniasir.com.tr/webtv/gu...cki-operasyonu

3. Hayatımda abdest almadım zaten o yüzden nema problema🤪🤪🤪

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bi taraftan abd li ticaret bakanı burada.. karşılıklı ticareti arttıracağız diyor.

diğer yandan.. abd hazine bakanı yaptırım konusunu inceliyoruz diyor..

ve ayrıca.. bizim merkez faiz kararını açıklayacak..

doğru hamleler ile dolar ciddi kazandırabilir kısa sürede.. ama doğru hamle ne ? bu şu aşamada muamma..
    Aslında söylenilenler, yapılanlar normal seyrinde. Adamlar bizimkilere Hollywood lafı ile söyleyeceklerini söyledi. Bunun ne anlama geldiği açık. Dışarıda teslimiyet, içeride tribüne oynama politikasızlığı devam ediyor.
    Adamlar, hem sınır bekçiliği yapacaksınız, hem de size istediğimiz gibi silah-uçak satacağız, eğer yapmazsanız Halkbank, s400 vs ile tepenize çökeceğiz diyorlar.
    Bizimkiler ne yapıyor.
    Hollywood.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Hayatımda abdest almadım zaten o yüzden nema problema������

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Başkanım ses ver, alooo... hem suçlu hem de güçlü bunlar yahu!

Alenen abdestsiz topic açtığını söylüyor bir de utanmadan, bu dolardan hayır gelirmi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    din konusunda eşit bir düşünce özgürlüğü alanı yok..

evet.. kagıt üstünde herkes din ve vicdan özgürlüğüne sahip.. ancak müslüman olmayanlar , islama inanmayanlar 1-0 yenik bu toplumda.. geçenlerde diyanet işleri başkanı deizm gibi inançları "sapkınlık" olarak nitelendirdi, normalde bunu yapamaması lazımdı..veya buna münasip cevap verebiliyor olmak lazım ama pek mümkün değil, kumandalı adalet ve hukuk sisteminde..

daha gidilecek yol var.. ancak yakın gelecekte islam ve benzeri dinlerin deizm ve rasyonel akıl karşısında fazla tutunabileceğini sanmıyorum.. bizim ülkemizde a.k.p. partisi ile son bir direniş gösteriyorlar ancak mücadeleyi aslında kaybediyorlar..
    İslam'a inanıp,müslüman olanlar da 1-0 yenik.İslam,rasyonel aklın karşısında değildir.Karşı karşı karşıya geliyorsa, ya o İslam değildir, ya o akıl rasyonel değildir.

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Demokrasilerde çağdaş anlamda kriterler nelerdir 1- Çok seçenekli özgür bir seçim ortamı var mı? 2- hukuk devleti yönetenlere rağmen bağımsız olarak vatandaşın hakkını hukukunu gözetebiliyor mu? 3- Yönetenler halka şeffaf bir şekilde ve hukuki çerçevede hesap veriyor mu? Burada 4-5 yıllık seçim hesaplaşmasını değil, hukuki ve meclis yoluyla siyasi denetim mekanizmalarından bahsediyoruz. 4- İşkence, kötü muamele vs hukuksuzluklara karşı etkili ve hızlı önlem alınabiliyor mu? 5- O ülkede yaşayan vatandaşlar vatandaşı oldukları ülkeye ne kadar bağlılık hissediyorlar ve aynı toprakları paylaştıkları yurttaşlarına ne kadar güven duyuyorlar? Bu kriterlere göre c.başkanlığı hükümet sisteminde yaşayan yalnız ve güzel ülkenin halini değerlendirebilirsiniz.
    Siyasal İslam'da demokrasi aramak, öküzün altında buzağı aramakla eşdeğerdir.
    Din konusuna gelince, siyasal İslam'ın palazlandığı yerde din sadece baskı-sindirme-hakaret, kendi yaşam şekillerini karşı tarafa zorla kabul ettirme aracıdır. Şerefsizin biri çıkmış, deistler sapkındır diyor. Şimdi ben tam tersini söylesem, din konusu hassas, inançlara saygı gösterin derler. Ulan zibidi, önce sen benim inancıma-inançsız olmama saygı göster, hakaret etme, yaşam şeklime karışma.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Cok kötü bir fikir, son durumu bilmiyorsunuz galiba?
    O zaman bir geyşa nasıl olur.

Sayfa 19/997 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •