Sayfa 872/997 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Bide Allahsız kitapsız adamlar var tarih din ahlak dersi vermek icin forumda gezerler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Yıllarca adam sandığımız değer verdiğimiz ikiyüzlülerin an gelip de Cumhuriyet'i savunmak gerektiğinde içlerinden kapkara bir Açılımcı fışkırdığına tanık olduk..
    Mümtaz hoca her zaman her yerde kaya gibi sağlamdı. Denktaş'ın en büyük destekçisiydi biz Atatürkçüleri hiç yanıltmadı..
    Allah rahmet eylesin..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kısaca: Mümtaz Sosyal ismiyle müsemma biriydi...

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Forumdaşlar, İstanbul dışındaydım, Kredi kartının ödemesi Cuma günüymüş. Unutmuşum bu sabah 6.30 gibi birden hatırladım ve ödedim. Banka kredi puanı v.b gibi bir mimleme yapar mı? Bu konuda bir tolerans var mı?
    Kredi kartında yanlış hatırlamıyorsam 3 gün kadar bir tolerans vardı, fakat tüketici kredisi gibi kredilerde bir gün dahi gecikse Findeks notuna olumsuz yansıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Basima daha gecen hafta geldi

Bende Adios ile Adios premium var.

Adiosun son odeme gunuydu ve yanlislikla adios premiuma yatirdim. Onun daha ekstresi kesilmemisti. Bankayi aradim. Muhasebelesme suresi 1 gun oldugu icin ertesi gun parayi aktarabiliriz dediler

Ama bugun adiosun son odeme tarihi ne yapmaliyim dedim. Dediler ki gecikmeye duser. Gece 24 e kadar en azindan asgari tutari yatirmalisiniz

Bende oyle yaptim. Ertesi gunde parayi premiumdan adiosa aktardim

.......

Rxpu sen yine de bankayi ara. 1 gunluk opsiyonlari oluyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Samsung'un cirosu 224.3 milyar dolar gayme, Türkiye gibi dev bir ülkenin 2018 ihracatı 168.1 milyar dolar gayme, emme Dünya lideriyiz yerseniz, yemezseniz de canınız sağolsun, yiyen sığır çok!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. İstanbul Beyoğlu'nda ölü bulunan Beyaz Miğferler olarak bilinen, El Kaide'ye yakın ekiplerin kurucusu olan James Gustaf Edward Le Mesurier'in nasıl öldürüldüğü hala gizemini korurken, yüzündeki kesik yaralarından dolayı suikastle öldürüldüğü iddiası ortaya çıktı.

8. O güzel insanlar,o güzel atlara binip çekip gittiler...
    Demirin tuncuna,insanın ***ine kaldık.
    Yaşar Kemal

Nurlar içinde uyu Mümtaz Hoca...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 872/997 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz