Sayfa 441/997 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    stratejide yanlışlar yok mu? çok fazla.. en büyük hata Esad ile doğrudan görüşmemeleri.. ümmetçi politikaları Turk halkına bu kadar bedel ödettikten sonra bıçak kemiğe dayanınca bu harekatı yapmaya karar verdiler.. 6-7 yıldır bu güvenli bölge muhabbeti var..olay daha tazeyken güvenlik problemlerini gerekçe göstererek mülteci akını dışarıda karşılanmalıydı ama bunlar "açık kapı" politikası uygulayarak olayı içinden çıkılmaz hale getirdiler.. 900 kilometre sınırımız var, en büyük zararı gören biziz ama okyanus ötesinden abd bize suriye ye harekat düzenliyoruz diye yaptırım uygulamaya kalkıyor.. komedi..
    Sayın discretus,

Ulke artık Mustafa Reşit Paşalar tarafından yönetilmiyor. Bizler bunu görüyorüz. O yaptırımları hayatta uygulayamazlar. Ya kaybederler ya da bütün dünyayı kapsayacak bir savaşın fitilini ateşlemiş olurlar. Maçaları yemez. İlk kayıpları da beklemedikleri bu ittifak olur diye düşünüyorum. Tabii bunun İncirlik'i vaar, Kürecik'i var, var da var... Daha da önemlisi dostu düşmanını bilen neye karşı savaştığını bilen inanmış bir halk olacak... Kolay olmayacak 80 yıldır biriktirdikleri tohumları kaybetmek...

2. Kürt ulusalcısı, sana şöyle açıklayayım;
    Ümit Özdağ MHP'nin Ümit Kocasakal CHP'nin başında olsaydı bu ülkede ne Kürt ne Arab sığınmacı olurdu....

3. Umumi arzu üzerine biraz da ekonomi.

Bloomberg: TL ve tahvilleri Putin çökertti: "Rusya Devlet Başkanı Putin’in “Türkiye’nin durumu kontrol edebileceğinden endişeliyim” ifadeleri TL ve bono-tahvilde (DİBS) ani satışlara neden oldu".
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Umumi arzu üzerine biraz da ekonomi.

Bloomberg: TL ve tahvilleri Putin çökertti: "Rusya Devlet Başkanı Putin’in “Türkiye’nin durumu kontrol edebileceğinden endişeliyim†ifadeleri TL ve bono-tahvilde (DİBS) ani satışlara neden oldu".
    Bu eski şarkıyı gündüz dinlemiş ve yanıtını vermiştik, yok mu yeni fırından çıkmışından...

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bu gece ulusalcılar nöbetçi bırakmışlar, akşamları pek takılmazlardı, mesai bitince giderlerdi.
    Sürekli kürt azınlık meselesi çıkarıp duruyorsun yeter artık ama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,651
    Bugüne kadar yapılan harekatları ve sonrasındaki olayları bir inceleyin. Bilhassa seçim sonuçlarını ve harekattan hemen sonra seçime giriliyor olmasını inceleyin.

Ben bu hükümetin devlete ve millete yarar bir şey yaptıklarını görmedim. Kendi çıkarları neyse onu yaparlar.

Harekat ve konsolidasyon ve herkesi etrafında toplamak. Bu ülkenin kaybettiği zamana yazık. Geri dönüşü olmayan yollar. Abd istese orada kendini vurdurarak fişi çekebilir. Umarım trump impeach olmaz veya kafası gitmez.

7.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Devletin en temel görevi varlığını tehdit eden etnik milliyetçileri yoketmektir, görevini yapmayan suç işlemiş olur.. "Savaş kışkırtıcılığı" diye saçmalama..
    mehmetcik suriyede pkk lıları gebertdikce arkadaşın zoruna gidiyor

Yazılanlar farklı yere gitmeye başlamış .. Hassas bir dönemdeyiz biraz dikkat ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 441/997 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •