Sayfa 481/997 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

cevap vermeyin yalaklara yalamalara yazıp yazıp gitsinler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Evet Tınaz hocam hisse senedi dedin de çok iyi takip ettiğin hisse varsa böyle kötü durumlar da orta ve uzun vade olmak üzere destek noktalarından azar azar toplamak da ilerisi için iyi olabilir.. Ama şu aralar dolar ve altın öncelikli çok az da olsa hisse senedi yani yumurtaları tek bir sepete koymacaksın ne olur ne olmaz ortam bunu gerektiriyor..

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Evet Tınaz hocam hisse senedi dedin de çok iyi takip ettiğin hisse varsa böyle kötü durumlar da orta ve uzun vade olmak üzere destek noktalarından azar azar toplamak da ilerisi için iyi olabilir.. Ama şu aralar dolar ve altın öncelikli çok az da olsa hisse senedi yani yumurtaları tek bir sepete koymacaksın ne olur ne olmaz ortam bunu gerektiriyor..
    95 binden doner , orayi da kirarsa 91 binden teper..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    95 binden doner , orayi da kirarsa 91 binden teper..
    Bence korkarım çok daha aşağı gelir.

5. Türkiye'nin Fırat'ın doğusundaki terör hedeflerine yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekatı hakkında bilgi paylaşan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bölgemizde tek DEAŞ hapishanesi var. Gittiğimizde YPG'liler tarafından boşaltıldığını gördük." açıklamasında bulundu.

*trump: Türkiye'ye büyük yaptırımlar geliyor, insanlar nato üyesi türkiye ile savaşa gireceğimizi gerçekten düşünüyor mu? Hiç bitmeyen savaşlar sona erecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    % 50 si bu esek bu les dolarda kurtulayim ben yapcagimi biliyorum dolara.
    Zaman kaybi inatlasma oldu bende ondan sinirimi bozuyor
    Belli idi zaten doları ve dolarcıları yerden yere vurmandan..

8. ..............

y.t.degildir..

Sayfa 481/997 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •