Sayfa 893/997 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943993 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Fotonun şop olma ihtimali de var, aşağıdaki 3 öğrencinin süsleri bağlamak için eğilmiş olma ve tam açıdan çekildiği için secde ediyormuş gibi görünmesi ihtimali de var.

Bir şop da benden. Moruk müdürüme selamlar.

hayır fotoşop değil bir daha söylüyorum şiir okunuyor ve çocuklar tek tek gelip o kağıtları çekerek orada ağlıyorlar tapınma değil ağlama hareketi var ve gereksiz
    paylaşan hıyar adam gibi yazmamış amacı trollemek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Fotonun şop olma ihtimali de var, aşağıdaki 3 öğrencinin süsleri bağlamak için eğilmiş olma ve tam açıdan çekildiği için secde ediyormuş gibi görünmesi ihtimali de var.

Bir şop da benden. Moruk müdürüme selamlar.

Bende sizin gibi düşünüyorum,bu arada photo shop böyle olur...

4. Oralet amirim selamlar açıkhava fotoğraflarında düşen gölge üstünden gidip fotoşop tespit ediliyo da
    şimdi burda bana sanki o kuşakları Rehgarenk basamağa raptiyeliyo çiviliyor gibi geldi ordaki vaziyet . Genede dikkat verip bakmadım cep tel. ekranı ufak biraz

5. Aynen ben de öyle gördüm...O Atatürk ilkelerini temsil eden kuşakları yere sabitlemeye çalışıyor çocuklar...Ayaktaki 4. de birazdan aynı pozisyonu alacak basamağı aşağı inip...

Denizbank gm ateş: Tcmb'nin faiz indiriminde daha yeri var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. 12 - 12,50% seviyesine çekebilirler gibi görünüyor.

denizbank g.müdürü ile eski ziraat bankası g.müdürü şimdinin bankalar birliği başkanı aydın ı birbirine çok benzetiyorum.. iktidarın hoşuna gidecek açıklamalar yapıyorlar fırsatını buldukça..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 893/997 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •