Special Days Image
Sayfa 504/997 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

* makineleşmenin artması
    * kötü ekonomi yönetimi, kurumların çalışmaması ve keyfi yönetim tarzı
    * eğitim kalitesinin yerlerde sürünmesi
    * tembellik
    * mülteci sayısındaki yüksek artış, iş piyasasına girmeleri ve bu nedenle maaş artışının enflasyona göre daha az olması/baskılanması
    * düşük maaşların çalışma motivasyonunu kırması

bunların hepsi bir araya geliyor ve >>>>>>>>>>>>>>> yüksek işşizlik olarak ortaya çıkıyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2. Ayu tuzağı olabilir tezgaha gelmemek lazım
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3. Of of offff
    Tarım Dışı İşsizlik Temmuz ayında %16,6 olmuş...
    Büyük şehirlerde işsizlik felaket...
    Hele istanbul da....
    Kimseyi korkutmak istemem ama yolda/sokakta kimse ile tartışmamanızı salık veririm bu aralar
    Çünkü muhtemelen insanlar burnundan soluyorlardır...

Dip Bilgi:İett nin 10 kadın metrobüs şaförü alım ilanına 540 erkek başvurmuş...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. Sadece tepki veriyor, kapanış eksi olabilir. Dün Garantiyi yüzde 10 eksi ile satan yabancı salak değil ya, bi bildiği vardır. Bizim garibanlar ucuzcu olduğundan dalıyor ama terse düşebilir. ucuzun ucuzu vardır. Dikkat etmek lazım.

5. Trump: Yaptırım için yardımcılarıma Türkiye bize ne ihraç ediyor dedim, 2 gün ofise kimse gelmedi

6. Vw manisa yatırımını ertelemiş...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    * makineleşmenin artması
    * kötü ekonomi yönetimi, kurumların çalışmaması ve keyfi yönetim tarzı
    * eğitim kalitesinin yerlerde sürünmesi
    * tembellik
    * mülteci sayısındaki yüksek artış, iş piyasasına girmeleri ve bu nedenle maaş artışının enflasyona göre daha az olması/baskılanması
    * düşük maaşların çalışma motivasyonunu kırması

bunların hepsi bir araya geliyor ve >>>>>>>>>>>>>>> yüksek işşizlik olarak ortaya çıkıyor..
    Bende ki imajınızı yerle bir ediyosunuz ...
    Hakkında zihnimde zerre miskal kalmış güzel düşüncelerimi de yok etmek için çabalıyorsun
    Neden?
    "İşsizliğin nedenlerinden biri olarak "tembelliği" saymak patron söylemidir,iktidar söylemidir...."
    Nasıl biri oldunuz siz yahu?
    Acaba nickname nizi birisi mi ele geçirdi diye düşünmeden edemiyorum...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bende ki imajınızı yerle bir ediyosun yahu...
    Hakkında zihnimde zerre miskal kalmış güzel düşüncelerimi de yok etmek için çabalıyorsun
    Neden?
    Bu işsizliğin nedenlerinden biri olarak "tembelliği" sayman patron söylemidir,iktidar söylemidir....
    Nasıl biri oldunuz siz yahu?
    Acaba nickname nizi birisi mi ele geçirdi diye düşünmeden edemiyorum...

saygılar/başarılar
    sen kimsin benim hakkımda değerlendirme yapıyorsun.. orada yazılanların hepsi doğru.. istemiyorsan/beğenmiyorsan okuma.. ama burada olayı kişiselleştirme.. cevap verme.. fikrin varsa yaz..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 504/997 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •