Sayfa 102/997 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    af buyur abi cevap hakki dogdu
    İyi de.. ben Oss_man'a sormuştum..

kim takar medeniyeti ya

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İyi de.. ben Oss_man'a sormuştum..
    bu seferlik hatlar karisti sorry
    bi an sual in cazibesine dayanamadim da
    da burda ayri yazilir

4. neyse konu çok uzadı benjamin 5,6881

konumuza dönelim

5. Günlük Toplam USDTRY İşlem Miktarı : 2.158.000.000
    Günlük Toplam EURTRY İşlem Miktarı : 500.000.000

bugün 200 günlüğe sürerler dedim ama yapmadılar.

haftaya küçük sürprizler mi hazırlıyorlar nedir..
    ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    neyse konu çok uzadı benjamin 5,6881

konumuza dönelim
    5.6810 ya...

Konuyu çok atlatmayalım..

7.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    5.6810 ya...

Konuyu çok atlatmayalım..
    yarın sabah gidip 65 den alayım bari

8. Erdoğan son dakika:

(ABD ile S-400 gerilimi) Rusya samimi bir yaklaşım ortaya koydu.Bölgede barış için bu adımı atmak durumundaydık. En geç Nisan ayına kadar yerlerine monte edilmiş olacak. Savunma sanayinde çok önemli adımlar atıyoruz. Bu bir savunma sistemi. F-35'lerle çatışan veya çakışan bir yönü sözkonusu değildir.
    (ABD ile F-35 gerilimi) Biz sadece alıcı değil, aynı zamanda üretici durumundayız.
    ABD seyahetinde sayın Trump ile bunları da konuşacağız. Trump'la birbirimize hep şeffaf ve rasyonel davrandık. Trump'a sizden belli miktar Patriot alabiliriz dedim.
    F-35'lerde önümüz tıkanırsa çaresine bakacağız.
    (Ankara'da üçlü Suriye zirvesi) Hem İran ile hem Rusya ile ikili görüşmelerimiz olacak hem de üçlü görüşmemiz olacak. Buradaki beklenti anlık ateşkesler değildir. Göçün sona erdirilmesini, ateşkesin teminini hedefliyoruz. İdlib halkına her türlü yardımı ulaştırmaya çalışıyoruz. Göçe karşı gerekirse kapıları açmak zorundayız dedim.
    Almanya ve Fransa ile Ekim'de dörtlü zirve de gündemde.
    (ABD ile Güvenli Bölge sıkıntısı) YPG/PYD PKK'nın bir koludur bunu Batı'ya anlatamadık. ABD buraya on binlerce TIR dolusu mühimmat getirdi. NATO ortağınıza parayla vermediğinizi bunlara bedava veriyorsunuz. Sayın Trump bizi anlamalı diye düşünüyorum. Bu oyalama siyaseti bizim sabrımızı deneme midir? 20 mil yani yaklaşık 30 km talebi Sayın Trump'tan geldi. Trump'ın dediklerine altındaki ekip uymadı.
    (Türk gözlem noktalarına saldırılar) İdlib'deki gözlem noktaları için muhatabımız Rusya'dır. Rejimin saldırısı olursa şu anki gibi durmayız.
    (Yeni göç dalgası riski) Biz 40 milyar dolar harcadık, AB verdiği sözleri tutmadı. Güvenli bölgeye 1 milyon Suriyeliyi alabiliriz.
    (Doğu Akdeniz'de sondaj gerilimi) Uluslararası hukuka göre her şey nüfusa göre paylaşılır. Alakası olmayanlar burada söz sahibi olmaya çalışıyor. Doğu Akdeniz'de KKTC haklarını alacaktır.
    (Kabine değişikliği olacak mı?)Kabine ile ihtiyacımız olduğu anda yaparız, siparişle yapmayız. Ortada bir sıkıntı yokken kabine konusunu ele almanın anlamı yok . Gerek duyulursa yaparız.
    (Sistem değişikliği eleştirileri) Bu eleştirileri getirenler siyaseti ve devleti bilmiyor.

Sayfa 102/997 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •