Sayfa 891/997 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

S400 ler hangara çekilirse,
    hepsini kakalayabilirler.
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ABD Savunma Bakanı Mark Esper, Türkiye'nin Rus S-400 hava savunma sistemlerine sahip olup aynı zamanda F-35 savaş uçağı üretme programına devam edemeyeceğini belirtti. Esper, "Akar ile son görüşmemizde net bir şekilde, hem S-400'lere sahip olup hem de F-35'lerle devam edemeyeceklerini söyledim" ifadelerini kullandı.

Demek ki bol bol Boeing alma durumu söz konusu olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Son harekatın başarısı üzerine yandaş yalaka medya dünya kadar yazı yazdı.
    Şimdi sormak lazım:
    Bu Suriye iç işine karışmadan önce, yani Esad'ın Esed olmasından önce sınırlarımızda kim vardı? Suriye askeri.
    Peki şimdi kimler var? ABD, Rusya, PKK-PYD, İşid-yobaz guruplar.
    Bravo. Çok büyük başarı.
    Irak fiyaskosundan sonra Suriye fiyaskosu da başarılarımıza eklendi.
    en basitinden süleyman şah türbesi asıl yeri sınırdan 30 km.lik alanın içinde
    operasyon başarılı ve bizimkilerin bir tarafı yetiyorsa eski yerine taşırlar..!!

3. Ek 23662

Şarj kablosu ömür boyu garanti

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

4.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Asla kendini hafife alma

Zaman: Osmanlı zamanı
    Mekan: Istanbul
    Kişi: Keriztofır Kolombus bildiğin Keriz
    Sultan Selimin ilk kapısını çalar
    Gemi alamayınca ondan
    sırayla İngiliz ve ispanyoldan gemi rica eder
    Latin amerika bu sebep samba yapar ispanyolca konuşmaz
    Hocam yapma. Net efsaneleri bunlar..

Selim 1512'de tahta geçti. 1492'den 20 yıl sonra!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hay Allah ..sabah sabah ,😉

6. Yanlış anlama olmuş pardon
    Sultan İkinci Bayezid yani dedesi
    Yav dediğim o bu şu veya oncular şuncular buncular vs de değil
    Ne Milliyet ne inanç ikisiyle alakası yok
    Kendini dolaylı olarak birazda sermayeyi kollamayla alakalı
    Mademki Bura bi borsa forumu ya
    Ventura capital girişim sermayesi ile alakalı
    O dönem biz ve İngiliz ufak bi meblağ harcamayıp proje ortaklığından imtina edince ispanyola kalmış koca kıta g.amerika
    Venture capital i de sonra büyük bi alan sermayesine döndürmüş ispanyol meyhanesi
    Getirmiş Madrid e Sevilla ya kasaya kitlemiş binlerce ton Altını gümüşü ispanyol
    Euro parası kullansa dahi şu an kendi hazinesini ona (Avrupa ya) ortak etmiyo .orası da ayrı
    Taa o dönemden bedavadan sermaye yapmış
    O dönem akıllı olaydık da bizim olaydı **ordaki zenginlikler** işin ikincil kısmı e tabi gönül isterdi haliyle
    Ama tabi Sürekli imkansızlık diye ağlıyo olmanın neye faydası var? İmkan ayağına gelmiş kullanaydın işte şutu çekeydin meşin yuvarlağa ) fırsatları böyle dep dep sonrada onu da isterem bunu da isterem.
    İlk kısım venture capital risk e edebiliceğin meblağla tabiri cayizse voliyi vurma Hoş fırsatçılık adetim ve anlayışım olmasada , bazen öyle dönüyo kapitalizm demekki
    Allah Allah ilginç ya ben mi dedim christopher colombus a. Ödeme yap ortak ol yapma ortak olma diye ben napayım parayı veren düdigi öttürtür vimiyende bahar uzah uzah o kadder basit kapital sistem peraylan döner:-))
    E o da bedava çalışçak hali yok o mantıkla
    He he bekle herşey bedava olucak
    Son düzenleme : Moruk; 13-11-2019 saat: 10:06.

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    en basitinden süleyman şah türbesi asıl yeri sınırdan 30 km.lik alanın içinde
    operasyon başarılı ve bizimkilerin bir tarafı yetiyorsa eski yerine taşırlar..!!
    Ben sanki türbenin eski yeri rus-suriye hükümetine bırakılan kısımda kaldı gibi hatırlıyorum ama sizde teyit eder misiniz? Dolasıyla şu an türbeyi taşımak Rusya ve Suriye izin vermeden mümkün değil gibi.

8. https://twitter.com/bashantra/status...016902144?s=21

Bu ogretmenlere Ataturk'un manevi sahsiyetine hakaret sucundan derhal dava acilmalidir....Tam bir rezillik...

Ataturk vicdani hur akli hur bir nesil yetistirmek icin mucadele ederken birde bunlarin cocuklara ogretmeye calistigi zihniyete bakin.....Bir misyon, bir anlayis bu kadarmi carpitalarak ozunden ve hedefinden saptirilip uzaklastiriliyor.

Bunlar sirkte Cubbeli Ahmed hoca denen din tuccarini bile gectiler.

Sayfa 891/997 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •