Sayfa 924/997 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bir de bireylere ait dthlardaki cozulmeleri analiz ederken kadin erkek dağılımını da bilseydik daha anlamlı sonuclara ulasabilirdik diye dusunuyorum

2. Bu akşam saat 20.00 de Euro2020 ye gitmek için ölüm kalım maçı var İZLANDA ile...TRT1 veriyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    az gelişmişlik duzeyimizde bu tür veri eksikliğinin etkisi de açık.

F-35 Programı Direktörü Fick:

“Biz bir yıldır sessiz ama bilinçli bir biçimde tüm parçalar için alternatif üreticiler bulmak üzere harekete geçmiştik.

Türkiye’nin ürettiği parçaları temin edeceğimiz alternatif üreticiler bulundu.”

5. tüm detayların sonu yönetimle ilişkili olarak sonuca varır.maalesef iyi yönetilmediğini düşündüğüm ekonomi için bu gidişatın sonu pek iyi görünmüyor.fakat idare edilebilirlik düzeyi sandığımızın ötesinde uzun yıllar alır.çünkü yönetim davranış biçimiyle süreyi değiştirebilir.osmanlı kapitülasyonları buna iyi bir örnektir.

6. şu anda yabancı kur saldırısını yapamadığı için işine gelmediği için yapmıyor.gelmedikçe de yapmaz.ama işsizlik ve büyüme verileri hükümetin devam edemeyeceği sınırı aşmış durumda fakat idare edebildikleri bir nokta var oda seçime daha çok zaman var.zamanı gelince genişleme yapar o zaman sonucu alırlar.şu an elleri kuvvetlimi acaba.ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    F-35 Programı Direktörü Fick:

“Biz bir yıldır sessiz ama bilinçli bir biçimde tüm parçalar için alternatif üreticiler bulmak üzere harekete geçmiştik.

Türkiye’nin ürettiği parçaları temin edeceğimiz alternatif üreticiler bulundu.â€
    Çok adamı işsiz bırakıp çok adamı maaş zammından mahrum eder patron diğer gurup şirketlerinden kazancı telafi eder ziyan etmez de
    Zamanlama yakışıksız olmuş eccük yada abd devleti tepki süresi çok hızlı
    Arkanı dönüp uçağa biniyon daha inmeden bakmışsınki açıklama gelir
    İlişkimiz böyle böyle oldu
    Flört demekki iyi bi tanışma şekli değil
    Eski usul görücü style daha eyi ....hatta gençler bi buyukleriynen muhallebiciye beraber gidip kısıtlı kelimelerle konuşçaklar
    Flörtte aha böyle aşk acısı
    Yersen
    Yersen yoğurt içersen ayran (buzlu ossun)

Erdoğan: S-400'ü tamamen kaldırma teklifini doğru bulmuyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 924/997 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •