Sayfa 33/997 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    O düzen hangi düzendir Kürdistanmıdır? Korucu Kürtlerin Kürtçülerin karşısında olması Kürdistan'a ihanet mi oluyor?
    Türkiye etnik hakları kabul ederse atalarımızın reddettiği Ermenistan ve Hellenistan'ı da kabul etmek zorundadır.
    Kürtler o etniklerden daha mı üstündür de onlara ayrıcalık olarak Kürdistan hakkı tanıyacağız?
    Mugalatayı bırakalım.

Benim şahsen bu tür ifadelere bırakacak pabucum yok.

Yeterince bilgili ve de donanımlıyım. Korkacak bir halim de yok.

Nasıl biteceğini göreceğiz.

Nasıl bir şekilde kurgulanıp sonlanacak ömrümüz elverirse tanıklık edeceğiz.

Bu şekillenmede, ikiz yasaları imzalayan devletimizle birlikte, dünyanın egemen güçleri de etmen olacak doğal olarak.

Öyle "Kürtler ve biz" olmayacak korkarım...

Suriyenin kuzeyinde bir koridorda ne yapacağımıza bile ABD karar verirken nasıl bir şey olacağını tahmin etmek zor değil hani.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Herkesin tuttuğu sarı kafaya...
    Sari kafanin diplomasi sirri cozuldu flash flash flash
    Buyuk tufan oncesi
    almanya ya + abd deki siyonik sermayeye cin min vs (yalandan dusmanliklarlan) uzerinden paralari kazandirtmak, yani halen daha yukardan yagmur yagarkene kovalari doldurtturmak
    Ben sari kafanin geleceginin fazla parlak olmuyacagini tahminliyenlerdenim cunki dunya o kadar keriz olamaz istesede olamaz olursa zate biteriz yaff :-)
    Zate bolton u kovdu mike flynn i hapisten cikarmiyo
    Bi yaninda o komik buftek bi de sermayedarlar
    Lastik balon yapti patlar kesin

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Meteposta'nın Kürtlere takıntısı yok, Türk ulusundan Kürdistan için toprak isteyen PKK/hdp'li Kürt milliyetçilerine düşmanlığı var.. Türkiye Cumhuriyetine hizmet eden korucu Kürtleri katleden PKK/hdp'lilere bedelinin ödettirilmesini ben içtenlikle isterim, sen istermisin?
    Sen hiç üstüne tapulu mülkü bedelsiz kendisine vermeni isteyen birinin isteğini hoş karşıladın mı mülkünü teslim ettin mi ki bizim Kürtçülerin isteklerini hoş karşılamamızı istiyorsun?
    Sen zenciye siyahsın dersen,o da sana beyazsın der.İlkokul seviyesine inip önce sen başlattın demeye gerek yok,bunlar birbirini tetikleyen,aynı zamanda iki tarafa da dayatılmış akımlar.Geçmişte ayrımcılık daha azdı,tamamen ortadan kalkması yerine iyice arttı.Böyle daha güzel oldu diyenler kimdir acaba? Üstüne üstlük geçmişte bölgesel gelişmişlik farkı çok daha fazlaydı.Sanırım bu akımların engellenmesi yerine tetiklenmesinden en karlı çıkan silah sanayisi ve mafyadır.

4. Esek cumhiriyeti amerika da sıradan bigun
    Baskan merkez bankasina hakaret ediyor yine
    Afganistan da falan olmaz bu

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Mugalatayı bırakalım.
    Benim şahsen bu tür ifadelere bırakacak pabucum yok.
    Ne mugalatası ne pabucu!
    Ben size hangi ülke ne yapar tarih nasıl şekillenir diye sormuyorum analiz istemiyorum...
    Ortada PKK/hdp'lilerin benden ve sizden istekleri var sizin karşılığınız nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    11 Eylül Çarşamba 13:44 TRUMP: FED FAİZLERİ SIFIRA YA DA SIFIRIN ALTINA İNDİRMELİ

RTE gibi...
    adam tam bir spek gibi çalışıyor bir fed ile iyi polis kötü palis oynuyor doldur boşalt yapıyor testere gibi kesiyor milleti yedim yine golü akm
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7. Bloomberght de bir bayan, Merkez bankasının yarın faiz indirimi dışında Döviz zorunlu karşılık oranlarında indirime gidebileceğini , döviz likiditesi yaratarak kur artışını yavaşlatabileceğini belirtti.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bloomberght de bir bayan, Merkez bankasının yarın faiz indirimi dışında Döviz zorunlu karşılık oranlarında indirime gidebileceğini , döviz likiditesi yaratarak kur artışını yavaşlatabileceğini belirtti.
    trump varken gerek yok bence durup durup eksi faiz olsun deyip duruyo
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 33/997 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •