Sayfa 452/997 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Önce bir temel fıkrası..

Temel otoyolda ters yöne girer.. Bunu gören trafik polisi, sürücüleri uyarmak için radyodan anons yaptırır. Bu arada ters yolda ilerleyen Temel de radyo dinlemektedir..

Polis radyodan:

Lütfen dikkat, ters yönde ilerleyen bir araç var!
    Temel bağırır, ne bir tanesi hepsi hepsi..

Yabancı basının TÜMÜNÜN Suriye ile ilgili yanlı haber verdiği, yalnızca hepsi a haber'e dönüşen ana akım medyamızın gerçekleri yazdığı iddiası bana yukarıdaki Temel fıkrasını hatırlatıyor.

Ters yönde giden biz olabilir miyiz diye?
    Anonsu yapan polisin, kankin Graham, sividi makaron, ALLAH'ı unutup paraya ve güce tapan araplar olduğu sürece

yön konusunda sıkıntı yok bizler için ekfuture...

Bi rahatsızlığın yok değil mi?

Cidden soruyorum?

2. Şanaz'ım Cemal'ım eşek cennetinde devletiniz hazır,
    en kısa zamanda PKK/hdp'lileri oraya göndereceğiz....
    Niçin?
    Çünkü şeytan azapta gerek..
    Modacı Şanaz Cemal, Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscustan, Kürtlerin devlet sahibi olması için destek sağlamasını talep etti.
    https://odatv.com/kurtlerin-devlet-s...-12101906.html

Köpek beni kazığa oturtun diye bağırıyor...
    HDP 26. Dönem Van Milletvekili Lezgin Botan, Barış Pınarı Harekatı’na yönelik Twitter mesajında şöyle yazdı:
    “Vatan senin değil, Orta Asyalı işgalci, istilacı devşirme göçmen. Kürtleri katletmek için ülkeyi çoktan Amerika, Rusya’ya sattınız. Siz Kürtleri katlederken, ülkeniz emperyalist pazarda lime lime edilecektir. Size düşen açlık, yoksulluk, işsizlik ve it gibi gebermektir. Hayırlı olsun!”
    https://veryansintv.com/hdp-milletve...akca-paylasim/
    Son düzenleme : METEPOSTA; 13-10-2019 saat: 00:26.

3. Amerika'ya mı satmışız? Klavyesi sürçmüş herhalde Sayın METEPOSTA...

Bu satılmışların kuyruk acısı Kürt vatandaşlarımızın çok büyük bir çoğunluğunu patronları Batı'ya satamamış olmaları.

İşte buna kuyruk acısı derler...

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bence bırakalım gitsinler, oralarda asimile olup giderler, zaten çoğalamıyor avrupalılar, onlarında menfaatlerine olur uzun vadede, itiraz bile etmemeleri lazım. Bu vesileyle hem insanlığa bir faydaları dokunmuş olur, hem imajlarını düzeltmiş, hemde çoğalmış olurlar. REİS'in danışmanı olmalıyım ben para falan istemem dinlesin yeter. 3 milyonu gitse yeter, koca avrupaya hatta amerika kıtasına da gitsinler bir kısmı hiç bir şey değil, diğerlerinin bir kısmı da ülkelerine döner, bir kısmı burada kalır. En iyi en insanca çözüm budur.
    Hangi kapıdan sokacan bunları Avrupaya. Kapıları açınca ooo hoş geldiniz diyen bir karşı taraf mi var. Sınır güvenliği diye bir şey var. Bizdeki rahatlık başka ülkede yok. Yok öyle beleş sağlık hizmeti otobüs tramvay beleş dükkan aç vergi levhası sanayi ticaret sicil, oda üyelik ücreti yok. İstediğin kaçak ürünü getir Suriye Mahallesi'nde sat. Her ilde vardır. Suriyeli mahallesi. Kendi memleketinde yabancı hissine kapılıyor. Ben severdim bunları artık zerre haz etmiyorum. Zemin katta oturan engelli biriyim. Oturduğum apartman da 3. Katta iki Suriyeli var 2 de Türk aile. hayvanın biri asansör kapsini kastı kırmış tötüne battı. Ula iki ay oldu asansör parası ödedim. İki taksitte. Ha şu da var onun bunun çocuğu bunlar Suriyeli zilime basar sürekli otomatik kapıyı açmak için. Edep adap insanlık yok. Tramvay da eziyordu beni. İki kişilik yere kızı ile oturmuş yer vermiyor kimseye yaşlı, kadın yada hasta farketmez sana otobüste tramvay da yer vermeyenden hayır gelirmi. İyi insan elbette var ama ben dikkatli izliyorum. Ha tramvay için bilet okutmadan geçince uyaran görevliyi dövdükleri de bunların ne mal olduğunu gösteriyor. Bunlar ne ensar ne muhacir bunlar hayvan oğlu hayvan. Esed'in adam yerine koymadığı yaratık bunlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hangi kapıdan sokacan bunları Avrupaya. Kapıları açınca ooo hoş geldiniz diyen bir karşı taraf mi var. Sınır güvenliği diye bir şey var. Bizdeki rahatlık başka ülkede yok. Yok öyle beleş sağlık hizmeti otobüs tramvay beleş dükkan aç vergi levhası sanayi ticaret sicil, oda üyelik ücreti yok. İstediğin kaçak ürünü getir Suriye Mahallesi'nde sat. Her ilde vardır. Suriyeli mahallesi. Kendi memleketinde yabancı hissine kapılıyor. Ben severdim bunları artık zerre haz etmiyorum. Zemin katta oturan engelli biriyim. Oturduğum apartman da 3. Katta iki Suriyeli var 2 de Türk aile. hayvanın biri asansör kapsini kastı kırmış tötüne battı. Ula iki ay oldu asansör parası ödedim. İki taksitte. Ha şu da var onun bunun çocuğu bunlar Suriyeli zilime basar sürekli otomatik kapıyı açmak için. Edep adap insanlık yok. Tramvay da eziyordu beni. İki kişilik yere kızı ile oturmuş yer vermiyor kimseye yaşlı, kadın yada hasta farketmez sana otobüste tramvay da yer vermeyenden hayır gelirmi. İyi insan elbette var ama ben dikkatli izliyorum. Ha tramvay için bilet okutmadan geçince uyaran görevliyi dövdükleri de bunların ne mal olduğunu gösteriyor. Bunlar ne ensar ne muhacir bunlar hayvan oğlu hayvan. Esed'in adam yerine koymadığı yaratık bunlar.
    Yaradılanı yaradandan ötürü seven bir anlayıştayız biz. Avrupa ve amerika kıtası devletlerini yönetenlerinde ve de vatandaşlarında bizim insanlığımızın, paylaşma anlayışımızın %1'i olsa yeter de artar bile(bizim gelirimizle söylekilerimn gelirlerini kıyaslayın görürsünüz zaten)Yapmazlar öyle şey biliyorum elbette.

Kınadığım şeyi ben yapıyorum bugünkahvede okey masasında devlet başkanına akıl veren, futbol külübü yöneten, teknik direktörlere taktik verenler gibi oldum. Boş konuştum vesselam.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Yaradılanı yaradandan ötürü seven bir anlayıştayız biz. Avrupa ve amerika kıtası devletlerini yönetenlerinde ve de vatandaşlarında bizim insanlığımızın, paylaşma anlayışımızın %1'i olsa yeter de artar bile(bizim gelirimizle söylekilerimn gelirlerini kıyaslayın görürsünüz zaten)Yapmazlar öyle şey biliyorum elbette.

Kınadığım şeyi ben yapıyorum bugünkahvede okey masasında başkana akıl veren, futbol külübü yöneten, teknik direktörlere taktik verenler gibi oldum. boş konuştum vesselam
    Bebişim, sen de evine al bir kaç Suriyeli, nasıl sevecekler seni gör!

Yine meydanı boş buldun, sallamaya başlamışsın!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Yaradılanı yaradandan ötürü seven bir anlayıştayız biz. Avrupa ve amerika kıtası devletlerini yönetenlerinde ve de vatandaşlarında bizim insanlığımızın, paylaşma anlayışımızın %1'i olsa yeter de artar bile(biizim gelirimizle söylekilerimn gelirlerini kıyaslayın görürsünüz zaten)Yapmazlar çyle şey biliyorum elbette.

Kınadığım şeyi ben yapıyorum bugünkahvede okey masasında başkana akıl veren, futbol külübü yöneten, teknik direktörlere taktik verenler gibi oldum. boş konuştum vesselam
    Nerde bir Suriyeli görsem maddi olarak birşey verirdim. Merhameti bilirim. Dinimi de elhamdülillah. Bunlarin gerçekten temizi ve inançlısida var mikrop soysuzuda hırsızı da. Abi bunlar çalıştıkları yerde bir sorun oldumu hepsi birden canavarca saldırıyor. Ha unuttuğum bir şey daha bunlsr asgari tavuk eti yemek zorunda. Ha son bir şey bunlarin fuhuş yapanida var çingeneler bunları yolda satiyor. Yarın nesep olayı da çıkar. Bunların sınırı çözülmelidir. Yolgeçen hani olmamalıdır. İstihbarat raporu alınıp tek tek öyle kabul edilmeli.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Nerde bir Suriyeli görsem maddi olarak birşey verirdim. Merhameti bilirim. Dinimi de elhamdülillah. Bunlarin gerçekten temizi ve inançlısida var mikrop soysuzuda hırsızı da. Abi bunlar çalıştıkları yerde bir sorun oldumu hepsi birden canavarca saldırıyor. Ha unuttuğum bir şey daha bunlsr asgari tavuk eti yemek zorunda. Ha son bir şey bunlarin fuhuş yapanida var çingeneler bunları yolda satiyor. Yarın nesep olayı da çıkar. Bunların sınırı çözülmelidir. Yolgeçen hani olmamalıdır. İstihbarat raporu alınıp tek tek öyle kabul edilmeli.

Yontulmamış olduklarını biliyorum elbet de, insanlık adına yapılması gereken şey o. GAYA'nın hoşuna gidecek ama olsun, kürtleri de, arapları da günahım kadar sevemiyorum maalesef, mesleken de, minibüsçü, oto galerici ve köşebaşı küçük emlakçıları, yontulmamışlar çünkü.

Sayfa 452/997 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •