Sayfa 810/997 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,473
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    zorunlu değil işte onu söylüyorum.bizdeki tam bir komünist sistem.zorunlu olan her şey kötüdür.
    Bizim insanımız (genelde-bilinçliler hariç) zorunlu olmasa yaptırmaz...
    Geliştirilmeli mi tabiki...
    Saygı duyarım.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

SGK ve işleyişi nereden tutarsan elinde kalıyor.
    Hastaneler daha beter doktor raporlu ilacını nasıl reçete edeceğini bilmiyor, tam bir rezalet.
    Ciddi ciddi bıktım 3 ayda bir doktorla uğraşmaktan.

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yakın zamanda hastaneye gitmediniz sanırım veya benim gittiğim yer hastane değildi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Benim gittiğim yerde neresi bilmiyorum ama insan kaynıyor her yerde .

aylar sonrasına işlem için sıra veriyorlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu sene başında yakınımızdaki bir özel tıp merkezinde, eşimin fizik tedavi ihtiyacı temelinde aldığımız hizmet için ücret ödemiyorduk.

Bir ay önce 1 saati karşılığında 50 lira ilave ücret almaya başladılar bizden.

Doktor vizite ücretleri anormal yükseldi.

Atatürkçü halkçı Haberal'ın hastanesinde uzman doktor vizite ücreti 105 lira oldu.

Bedava sağlık sistemi diye övündükleri sistem giderek can derdiyle terbiye ettikleri halkı söğüşleme sistemine döndü.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,473
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    SGK ve işleyişi nereden tutarsan elinde kalıyor.
    Hastaneler daha beter doktor raporlu ilacını nasıl reçete edeceğini bilmiyor, tam bir rezalet.
    Ciddi ciddi bıktım 3 ayda bir doktorla uğraşmaktan.
    Her gün sgk sistemi değiştirirse olacağı budur...
    Her şeyi dijital ortama taşıyoruz ama altyapımız kaldırmıyor...
    Genelleme yapmak doğru deil...
    Varsa bir aksaklık sabime bildirin. 184

Ayrıca,
    Mevcut raporlu ilaçların reçete edilmesi sşstemi yanlış kardeşim...
    Adam kalp hastası. Stent takılmış. Ömür boyu kullanağı ilaç var. (kabul gören ortak tedavi) Geri dönüş yok. Bu ilacın tekrar dr tarafından reçete edilmesi saçmalık. Bunun gibi bir sürü örnek var.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu sene başında yakınımızdaki bir özel tıp merkezinde, eşimin fizik tedavi ihtiyacı temelinde aldığımız hizmet için ücret ödemiyorduk.

Bir ay önce 1 saati karşılığında 50 lira ilave ücret almaya başladılar bizden.

Doktor vizite ücretleri anormal yükseldi.

Atatürkçü halkçı Haberal'ın hastanesinde uzman doktor vizite ücreti 105 lira oldu.

Bedava sağlık sistemi diye övündükleri sistem giderek can derdiyle terbiye ettikleri halkı söğüşleme sistemine döndü.
    Özel hastanelerde ciddi ücret artışları var. Buna ilave olarak bazı bölümlerde teşhis için tahlil veya görüntüleme gerekiyor. Özel hastane sistemi ayakta tedavi için kötü değil ancak yatarak tedavinin mali olarak karşılanması zor.
    Kamuda gördüğüm kaynak yetersizliği doktordan , hemşireye sarf malzemesine kadar kaynak problemi var. Makina gibi çalışan yerler var. Bu nedenle personelde, hastada gergin. Sistem iyi niyetli insanların çabasıyla dönüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 810/997 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •