Sayfa 832/997 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "Geleceğe nefes" procesi ile 13 milyon fidan müjdesi veriyor Tarim ve Orman Bakanı...Dünya rekoru imiş...

Yahu daha geçen sene bu bakan 16 yılda 4,5 milyar fidan diktik dememiş miydi?

Bakın burada...https://www.trthaber.com/haber/turki...ik-399556.html

Dünya rekoru diye verdiğiniz 13 milyonun esamisi mi okunur 4,5 milyarın yanında?

4,5 milyar fidan toplamını 16 yıla böl...

Her yıl 281 milyon 250 bin ağaç dikmiş reis hazretleri...

Ha 4,5 milyarın ispatı ya da incelenmesi mümkün değil o da başka.

Her gün yeni bir yalan yeni bir icad çıkarıyorlar.

2. Bu projeye (gelecegenefes) tabii biz de katıldık ilgili sayfayı tıklayıp 1 fidanın belli bir şehirde belli bir bölgeye dikilmesi için...

Ama acaba reklam için kullanıldık mı diye de düşünmüyor değilim şimdi ? Neyse günahı boyunlarına artık...Biz masum duygularla ağaç sayısı artsın diye katıldık...

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    3,4x lerden neden almadın bu doları birazda suç sende değilmi.mal alırken kazanılır.
    Harbi bir değişik oldu millet, 3,4 den alsa bu defa da 2,5 dan neden almadın denir.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    "Geleceğe nefes" procesi ile 13 milyon fidan müjdesi veriyor Tarim ve Orman Bakanı...Dünya rekoru imiş...
    Tek bir günde aynı anda dikilecek fidan sayısı sebebiyle dünya rekoru olacak.. Desteklenmesi gereken bir projeydi ki insanlarımız yeterli desteği vermiş..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tek bir günde aynı anda dikilecek fidan sayısı sebebiyle dünya rekoru olacak.. Desteklenmesi gereken bir projeydi ki insanlarımız yeterli desteği vermiş..
    Devletin gücü yok mu ağaç dikmeye, milletin desteğiyle ağaç dikeceksin sonra da bu kadar ağaç bizim iktidarımızda dikildi diyeceksin. Hiç kusura bakmayın emeğimi siyasetiniz de kullanmanıza fırsat vermem.
    Ben var olan ağaçların kesilmemesini desteklerim.

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Yahu daha geçen sene bu bakan 16 yılda 4,5 milyar fidan diktik dememiş miydi?

Bakın burada...https://www.trthaber.com/haber/turki...ik-399556.html

Dünya rekoru diye verdiğiniz 13 milyonun esamisi mi okunur 4,5 milyarın yanında?

4,5 milyar fidan toplamını 16 yıla böl...

Her yıl 281 milyon 250 bin ağaç dikmiş reis hazretleri...

Ha 4,5 milyarın ispatı ya da incelenmesi mümkün değil o da başka.

Her gün yeni bir yalan yeni bir icad çıkarıyorlar.
    İnanmayan saysın der,o adam Hocam.

Seviye bu.

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Devletin gücü yok mu ağaç dikmeye, milletin desteğiyle ağaç dikeceksin sonra da bu kadar ağaç bizim iktidarımızda dikildi diyeceksin. Hiç kusura bakmayın emeğimi siyasetiniz de kullanmanıza fırsat vermem.
    Ben var olan ağaçların kesilmemesini desteklerim.
    Bu etkinlikte bağış yapmak zorunluluğu yok , isteyen bağış yapabiliyor istemeyen herhangi bir ücret ödemeden sahiplenebiliyor.. Yani bu 11 milyon fidanın hepsi bağışla dikilmiyor . Bunun siyasetle ilgisi yok, devlet bu projeyi başlattı , insanlarda isterse destek için fidan bağışı yapabiliyor ki bana göre durumu olanların desteklemesi lazım.. Siz Destekler yada desteklemezsiniz ama çok faydalı bir proje olmuş, keşke başka gereksiz işlerle uğraşacaklarına böyle şeyleri sürekli yapsalar..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Gerçekten yapılırsa/dikilirse bence de desteklenmeli...Ben de www.gelecegenefes.com sayfasından girip destekledim ailecek...

Sayfa 832/997 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •