Sayfa 626/997 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Daha once soylemistim bosanacagimi. Ilk adimi attik. Hatun ve cocuk Maltaya donduler. Oglumu ozluyorum, hele bu aralar baba baba diyordu guzel vakit geciriyorduk. Simdi 2 ay gormeyecem sonra gormeye gidecem. Marttan itibaren tekrar Maltaya yerlesiyorum

Araclara deginmissiniz. Lale devri bitti. Ben suv arac seviyorum ama malta da 2 3 bin euroya clio dizel almayi dusunuyorum 2004 2007 arasi. Tasarruf etmem lazim. Dikkat etmem lazim.

Burada ayda 15 bin tl harciyorduk. Simdi hatun gidince dizginlenecem. Evden de cikiyorum. Aylik 3000 tl odemeye gerek yok. Kendime guzel modern daha kucuk bir yer buldum 4 ay icin.

Herseyin hayirlisi

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu arada rahat durmamis yine dolari yukseltmissiniz. Ne diyorsunuz bu ateskes yarin gece biter mi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Daha once soylemistim bosanacagimi. Ilk adimi attik. Hatun ve cocuk Maltaya donduler. Oglumu ozluyorum, hele bu aralar baba baba diyordu guzel vakit geciriyorduk. Simdi 2 ay gormeyecem sonra gormeye gidecem. Marttan itibaren tekrar Maltaya yerlesiyorum

Araclara deginmissiniz. Lale devri bitti. Ben suv arac seviyorum ama malta da 2 3 bin euroya clio dizel almayi dusunuyorum 2004 2007 arasi. Tasarruf etmem lazim. Dikkat etmem lazim.

Burada ayda 15 bin tl harciyorduk. Simdi hatun gidince dizginlenecem. Evden de cikiyorum. Aylik 3000 tl odemeye gerek yok. Kendime guzel modern daha kucuk bir yer buldum 4 ay icin.

Herseyin hayirlisi

Dostum üzüldüm..Hayırlısı olsun...Bazen fazla zorlamamak gerekiyor..

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    85-87 Doğanlar tampon ve panjur hariç, bu modeldir.
    Şimdi bunların orijinal olanı kalmadı ama gençler nostalji diye topluyor, tamponlar böyle plastik değil krom kaplamalı sanırım, bir de bunun koltuk döşemeleri kadifemsi duruyor, bizim ülkemizde nasıldır bilmiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla farı kırılsa bela olur, işiniz mi yok?

Satamazsa bundan satamiyordur, devirdaim/su pompası kac paradır bir arastirin.
    Evet araştırdım, çoğunlukla ferrari ve bmw'nin parçalarını kullanıyormuş. 150-200TLolan devridaim pompası da 2000TL.

Bu koşullarda aracı 100.000TL ile devralabilirim. 10 yıllık kullanım ömründe kalan 50kTL'nin mevduat faizi ve kendisi kadar da parça masrafı çıkartabilir.

2 sene sonra bir 100kTL teklif edeyim.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Mümkün değil yılbasından sonra bile araba fiyatları çoşacak. Özellikle lüks araçlar. Dolayısıyla 2. Elede yansıyacak
    Fiyatlar artacak ta özellikle 2. elde ve hatta sıfır olarak kim alacak bu araçları?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. 1968'de... Türk gençliği, "Yankee go Home" yani "ABD evine dön' diye eylem yaptı
    2019'da... PKK/YPG. "Yankee don't leave us" yani "ABD bizi bırakma" diye eylem yaptı
    Amerika'nın 'petrol bekçisi terör örgütü kendisini bir de 'sosyalist olarak tanımlıyor..
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...e-usa-5403435/

O da ne ki!
    Adam etnik milliyetçi PKK/hdp'e oy veriyorum kendimi de tepeden tırnağa Sosyalist/Devrimci Türk olarak görüyorum diyor..

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku

Herseyin hayirlisi

Bu süreci yaşamış birisi olarak seni anlayabiliyorum, çocuktan ayrılmak çok zor, iyi tarafı görebilecek olman.

Sayfa 626/997 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •