Sayfa 86/997 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kendi kendine yeten bir kıta kolay kolay bitmez.
    Ben şunu merak ediyorum. Hong hongtaki huzursuzluk çin’de iç huzursuzluğu tetikler mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çin de kendi kendine yetiyor, aslında Avrupa Birliği de. Hepsi bildiğim kadarıyla hepsi cari fazla veriyorlar. (Amerika da mal ve hizmet anlamında olmasa da finansal anlamda cari fazla veriyor)

Olan bence kendi kendine yetemeyen EM'lere olur. Türkiye'de kendi kendine yetemeyen bir ülke.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Yurt dışında yerleşik kişilerin 23 Ağustos ile biten haftada 29 milyar 10,2 milyon dolar olan hisse senedi stoku, geçen hafta 28 milyar 727,3 milyon dolara geriledi. Geçen hafta yurt dışında yerleşik kişilerin DİBS stoku 15 milyar 136,6 milyon dolardan 14 milyar 999,4 milyon dolara indi.

28.7 Milyar dolar hisse
    15 Milyar dolar dibs
    44Milyar dolar yabancı var..

2013 mayıs da not arttığında sanırım 140Milyar dolar idi..

Hisse de ki yabancı artık çakılı ve sahipli hisselerdir diye düşünüyorum..

Tabi aslında bu yabancının bir kısmının bıyıklı olma ihtimali de var.

Kısacası piyasada yabancı kalmadı gibi birşey..

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Başkanım konut kredisi düşüş var mı acaba arkadaşım bugün başvuru yapacaktı ev almak için

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben dün itibariyle anca tamamladım islemi. 0.99 du ancak bankadan eğer özellerde indirime uyarsa 95 veya az altına çekilebilir dediler.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Çin de kendi kendine yetiyor, aslında Avrupa Birliği de. Hepsi bildiğim kadarıyla hepsi cari fazla veriyorlar. (Amerika da mal ve hizmet anlamında olmasa da finansal anlamda cari fazla veriyor)

Olan bence kendi kendine yetemeyen EM'lere olur. Türkiye'de kendi kendine yetemeyen bir ülke.
    Doğal gaz fiyatlama tablosunun altında şu açıklama var.

Tabloda bildirilen birim fiyatlara 0,023 TL ÖTV dahil, % 18 KDV hariçtir.

Serbest Tüketici: Konut tüketicileri (evsel tüketiciler) hariç olmak üzere, tüm tüketiciler serbest tüketici statüsündedir. Konut tüketicileri (evsel tüketiciler) için serbest tüketici olma sınırı 75.000 m3'tür.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Doğal gaz fiyatlama tablosunun altında şu açıklama var.

Tabloda bildirilen birim fiyatlara 0,023 TL ÖTV dahil, % 18 KDV hariçtir.

Serbest Tüketici: Konut tüketicileri (evsel tüketiciler) hariç olmak üzere, tüm tüketiciler serbest tüketici statüsündedir. Konut tüketicileri (evsel tüketiciler) için serbest tüketici olma sınırı 75.000 m3'tür.
    Özetle,

Hem bu gazı alırken, rantını alıyor, hem ÖTV hem %18 KDV ile seviyor, dünyada doğal gaz fiyatları düşerken, son gelen zamlarla konutlarda kullanılan gaza dünya zam yapıyor.

EM işler her geçen gün daha zor hale geliyor.

6. tek seferde kısmı dün bahsettiğimiz mevzu.
    ?

Sayfa 86/997 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •