Sayfa 903/997 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Vergi konusunda en küçük bir iyileştirme yapılacağını sanmıyorum.Matbaa gibi para basan yer, savunmasız bordrolar. Mevcut oranları bile aratır bu zihniyet.100bin tl lik otomobili 200 bine satan adam çalışana acimaz.Umarim yanılırım.
    Vergiler, zamlar, e-hacizler...İnsanların canı yanmıyor mu ? Hiç bir cevapları olmayacak mı bu insanların zamanı geldiğinde ?

2. Daha dün saydırıp sövdüğün adam bugün pişkin pişkin karşına dikilirse hakkında ne düşünürsün?
    O da onu düşünüyor işte.!..
    Ne günah işledik de bu hallere düşürüldük bilemiyoruz..

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Trump : Ateşkes devam ediyor , Kürtlerle görüştük gayet memnunlar
    Resmen denk tutuyor adam bizi onlarla...Ve kimse de bişey demiyor...Aracı oldu Trump...Asıl taraflar belli anlaşmada ona göre...

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Resmen denk tutuyor adam bizi onlarla...Ve kimse de bişey demiyor...Aracı oldu Trump...Asıl taraflar belli anlaşmada ona göre...
    Dedim ya, billur geçiyor adam.
    Anlaşılan Reis'e övgü, ülkeye silah-uçak kazığı geliyor.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Trump dan baskasi abd baskani olsaydi degil firatin dogusuna girmek kurt devleti coktan kurulmustu.

S400 u kabul edip f35 programi konusuluyor diyorlar yok artik denilecek seyler bunlar
    Bu olursa bu gece cok zor ama dolar feci gömülür

Bu adam bu gece bunu söylerse yarin dan itibaren kesinlikle heykeli dikilmeli

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Trump dan baskasi abd baskani olsaydi degil firatin dogusuna girmek kurt devleti coktan kurulmustu.

S400 u kabul edip f35 programi konusuluyor diyorlar yok artik denilecek seyler bunlar
    Bu olursa bu gece cok zor ama dolar feci gömülür

Bu adam bu gece bunu söylerse yarin dan itibaren kesinlikle heykeli dikilmeli
    Hangarda duracak S400 ü kabul etmemesi için bir gerekçe, sorun yok Trump için.
    Diyorsan ki aktive edilmiş S400 ü kabul edecek, işte bu imkansız.

7.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    ))))) boşver abi daha oyun bitmedi
    Oyun bitince
    Şahlan piyonu aynı kutuya korlar )
    Öyleymiş yani
    Ben satranç anlamam bilmem köyde satrançmış vardı ama azcık tavla bilirim
    Panamanın efsane lideri torrijosu, ekvadorun petrol şirketlerini ülkeden ****** eden avukatı roldosu uçak kazası ile öldüren şirketokrasi, chavezden sonra son sosyalist kale eva yı indirdi.. Kendisini ziyaret eden ronaldinhinun futbol hayatı da bu ziyaretten sonra bitmişti.. Allah bolivyadaki insanların yardımcısı olsun diyorum.. Doğalgazları peşkeş çekilecek.. Kol gibi zam yağmurları ülkenin bütün değerleri peşkeş çekildikten sonra başlayacak.. Bugün abd nin bile trump ile birlikte nasıl şirketokrasiye boyun eğdiğini görünce ilerki yıllarda dünyadaki insanları gerçekten çok zor günlerin beklediğini düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Panamanın efsane lideri torrijosu, ekvadorun petrol şirketlerini ülkeden ****** eden avukatı roldosu uçak kazası ile öldüren şirketokrasi, chavezden sonra son sosyalist kale eva yı indirdi.. Kendisini ziyaret eden ronaldinhinun futbol hayatı da bu ziyaretten sonra bitmişti.. Allah bolivyadaki insanların yardımcısı olsun diyorum.. Doğalgazları peşkeş çekilecek.. Kol gibi zam yağmurları ülkenin bütün değerleri peşkeş çekildikten sonra başlayacak.. Bugün abd nin bile trump ile birlikte nasıl şirketokrasiye boyun eğdiğini görünce ilerki yıllarda dünyadaki insanları gerçekten çok zor günlerin beklediğini düşünüyorum
    Fakirleşmeye ve köleliğe devam.

Sayfa 903/997 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •