Special Days Image
Sayfa 654/997 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Trump'ın son twiti:

"General Mazlum'a (Suriye Demokratik Güçleri Lideri) cesareti ve sıcak sözleri dolayısıyla teşekkür ederim. Kürt halkına mahsus selamlarımı iletiyorum. Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyorum."

Amerikan kamuoyunun Trump'ı ne kadar sıkıştırdığını bu twitten anlamak mümkün. Kürtler bin sene uğraşsalardı bu kadar görünür, bilinir olmaları mümkün değildi. Kime teşekkür etmeliler sizce?
    Siz ben aynı şeyleri yazmıyorum diyorsunuz ancak,yazılarınız da aralara birşeyler sıkıştırıp
    aynı şeylerden bahsediyorsunuz,algıya oynuyorsunuz sanki.
    Bir kere General Mazlum denen adam Kürtlerin temsilcisi falan değil,paravan terör örgütlerinin lideri
    ve emperyalizmin uşaklığını yapan teröristler.Bir de parantez için de SDG lideri diye belirtiyorsunuz
    sonuçta oradaki paravan terör örgütlerinin oradaki lideri.Cesaretini de gördük iki bomba yiyince kuyruklarını
    kıstırıp kurtarın bizi diye yalvar yakara başladılar.Kürt Türk yıllarca kardeş olarak yaşadı,kürtlere
    sorsanız onlar da bu adamların kendilerini temsil etmediğini söylüyorlar.Emperyalizmin
    oralarda işi bittiği zaman bu tetikcilerle de işleri bitecek ve kürt halkı yine yalnız bırakılacak.
    Trump ı sıkıştıran da Amerikan kamuoyu falan değil oradaki bu topraklarda
    menfaatleri olan belli lobiler,yoksa kürtleri falan sevdiklerinden değil kendi
    çıkarlarından bunu sizde biliyorsunuz ancak anlamak mümkün değil.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

3. Aktütün saldırısının emrini veren şahin cilo kod adlı ferhat abdi şahin abd nezdinde general oldu. Birde bu teröriste mazlum kobani adını vermişler.

Umarım gün olur TSK kafasına sıkar bu itin.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4. Dth cilar aliyor trump shortluyor konu bu
    Trump oldugu surece dolar sürünür

5.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Siz ben aynı şeyleri yazmıyorum diyorsunuz ancak,yazılarınız da aralara birşeyler sıkıştırıp
    aynı şeylerden bahsediyorsunuz,algıya oynuyorsunuz sanki.
    Bir kere General Mazlum denen adam Kürtlerin temsilcisi falan değil,paravan terör örgütlerinin lideri
    ve emperyalizmin uşaklığını yapan teröristler.Bir de parantez için de SDG lideri diye belirtiyorsunuz
    sonuçta oradaki paravan terör örgütlerinin oradaki lideri.Cesaretini de gördük iki bomba yiyince kuyruklarını
    kıstırıp kurtarın bizi diye yalvar yakara başladılar.Kürt Türk yıllarca kardeş olarak yaşadı,kürtlere
    sorsanız onlar da bu adamların kendilerini temsil etmediğini söylüyorlar.Emperyalizmin
    oralarda işi bittiği zaman bu tetikcilerle de işleri bitecek ve kürt halkı yine yalnız bırakılacak.
    Trump ı sıkıştıran da Amerikan kamuoyu falan değil oradaki bu topraklarda
    menfaatleri olan belli lobiler,yoksa kürtleri falan sevdiklerinden değil kendi
    çıkarlarından bunu sizde biliyorsunuz ancak anlamak mümkün değil.
    İnsanın bir çizgisinin olması her gün aynı şeyi yazdığı anlamına gelmez. Trump'ın söylediklerinin sorumlusu da ben değilim ayrıca. Amerikan kamuoyundan zerre kadar haberdar olmadığın da çok açık zaten.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dth cilar aliyor trump shortluyor konu bu
    Trump oldugu surece dolar sürünür
    Zararı yok dibi görünceye kadar alıcıyız. Bu iktidarın kıçı başı oynamadan bir ay durmayacağından eminim. O zaman da aldıklarımı sizlere devreder çıkarım, aylardır yaptığım gibi.

Bir de bırak artık şu dth muhabbetini. Millet DTH'ını TL'ye çevirirse yani dolar satarsa nasıl yükselecek dolar. Oximoron bir yaklaşımdan başka bir şey değil söylediklerin. Ama hakkını yemeyelim. bu zekayla git başvur, seni saraya danışman yaparlar. Buralarda harcanma.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7. al işte hemen atladı bir tane eşşek korkma yeanım sende fikilerini açıkça söyle yerse tabi

8. 5.70 altını görürsem yarın yerine koyarız artık .

Öğlen 3 te bu yazımı alıntılarım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 654/997 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •