Special Days Image
Sayfa 846/997 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Valla bende bu havalardan faydalanıp haftaya bi yedigöller bolu yapacağım. Otel önerilerine açığım ama bi arkadaşım gazelle resort a gidip ciddi memnun kalmış..sanırım orda kalacağım.normalde bu tarihlerde yağmur çamur olması lazım bolunun ama hava güzel

2. Hep aynı hikayeler
    Patron tahta larının özelliklerinden dir..
    Kötü haber pompala sonra bir anda herşey süper..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan temasları sonrası uçakta basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan 13 Kasım'da gerçekleşecek ABD ziyaretinde Başkan Donald Trump ile S-400, F-35, 100 milyar dolarlık ticaret hacmi meselelerini ele alacaklarını, FETÖ ile mücadele ve Halkbank konusunun da görüşüleceğini söyledi.

Erdoğan, ABD ile stratejik ortaklığa sığmayacak bazı gelişmelerin kendisini ciddi manada rahatsız ettiğini, bunu aşabilmek için de bu ziyaretin çok önemli olduğunu ifade etti.

https://www.bloomberght.com/erdogan-...ecegiz-2237579

Yine gerilim var mış havası estiriliyor..
    Ne fetö sü ..ne s400 ü..ne f35...Bunlar haziran görüşmesinde çözülmemiş miydi..

13 kasım ardından yine ver çoşkuyu.. Trump bu Erdoğan süper adam falan da derse borsa 120.000 i devirir..zaten satış yasak..

REİS 20 kere mi ne görüşmüş diyorlardı putin ile 1 senede..
    ABD başkanı ile de o yolda gibi gözüküyor..

3. 08 Kasım Cuma 16:10 İBRAHİM ÇEÇEN: 3. KÖPRÜDEKİ ASTALDI HİSSELERİ İLE IC'YE AİT %20 HİSSEYE ÇİNLİLER TALİP

bu aralar Çinliler pek bi talip bizim varlıklara...

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Valla bende bu havalardan faydalanıp haftaya bi yedigöller bolu yapacağım. Otel önerilerine açığım ama bi arkadaşım gazelle resort a gidip ciddi memnun kalmış..sanırım orda kalacağım.normalde bu tarihlerde yağmur çamur olması lazım bolunun ama hava güzel
    iyi oteldir, doğa ile iç içe tel örgüler arasında ceylan, keçi vs görebilirsiniz.
    abant tarafında abant palace var orası da fena değil. Büyük abant biraz daha eski bir otel.
    Bu arada dolar da kazandırmıyor ama fiyatlar ne alemde bilmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    iyi oteldir, doğa ile iç içe tel örgüler arasında ceylan, keçi vs görebilirsiniz.
    abant tarafında abant palace var orası da fena değil. Büyük abant biraz daha eski bir otel.
    Bu arada dolar da kazandırmıyor ama fiyatlar ne alemde bilmiyorum
    Hafta arası 2 gece 2 yetişkin 1200 çıkıo. Benim ark 1 sene evvel 1500 vermiş hafta sonu gidip.

Bu arada konu tatillerden açılmışken baya tatil yapan birisiyim akdeniz bölgesine ve çevremi de erken rezervasyona alıştırmıştım.
    2 sene evvel 2000 lira olan oteller 10 bin tl den açtı. Geçen sene 6000 e gittiğim sueno deluxe 12 bin tl çıkıyor. Şaka gibi rakamlar.her sene kesin bi sueno tatili yapardım bu sene yapmayacağım. Farklı alternatiflere yöneleceğim

6. 1 aylık ev kiralayın tatil bölgelerinde...Çok daha iyi...

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    1 aylık ev kiralayın tatil bölgelerinde...Çok daha iyi...
    Öneriniz sağlıklı yaşam için de önemli. Nasıl olsa parasını verdim diye gereksiz tıkanma yoluna gidilip kilolara ekleme de yapılmaz. Kahvaltı hariç dışarıda yenip içilirse hanımların da bir şikayeti olmaz.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8. Atilla Yeşilada 2019 yılında bizi bekleyen sıkıntılı günleri tatlı bir üslupla anlatmış, kaçırmayın derim.

- - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 846/997 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •