Sayfa 341/997 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Siz o fıkrayı bilmiyor musunuz yoksa? hani yaşlı adam doktora gider,ıkına,sıkıla doktor bey kahvede benim yaşıtlar anlatıyor her gece o işi yaptıklarını bende ayda bir anca yok mu bu işin bir kolayı diye sorar? doktor ;atın sizde der,adam şaşırır ne atayım? atmakta sıkıntı yok siz normal yaşantınıza devam edin ama kahvede atın gecede iki üç diye hiç derdiniz kalmaz der..

Yani sözün özü,öyle her dalda kazanan adam burada laklakla zaman kaybetmez,gülünüz geçiniz..
    Dostum zaten yazısını alıntı yapmadım. Biliyorum hikayeyi burada ne hikayeler okuduk

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    07 Ekim Pazartesi 21:38 PENTAGON SÖZCÜSÜ: TÜRKİYE'NİN BÖLGEDE KOORDİNASYONSUZ UÇMASI İMKANSIZ HALE GELİYOR - HT

07 Ekim Pazartesi 21:37 PENTAGON: TÜRKİYE SURİYE'DE HAVA GÖREV EMRİNDEN ÇIKARILDI - HT

07 Ekim Pazartesi 21:36 PENTAGON: (SURİYE KONUSUNDA) TÜRKİYE'YE GÖZLEM VE KEŞİF BİLGİLERİ VERİLMEYECEK - HT

sadece karadan bu iş olmaz...çok şehit verilir...
    Uzun öteler 2020 nisana

3. BM Genel Sekreter Yardımcısı Panos Moumtzis, TSK'nın Fırat'ın doğusuna yönelik olası harekatına ilişkin, "Türkiye ile çok yakın koordinasyona hazırız" açıklamasında bulundu. Moumtzis, "Türkiye, insani konularda bize gerekli güvenceleri verdi" dedi.
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Suriye operasyonuna hava desteği olmadan bozguna uğrar. Adamlar her yeri tuzakladı kara harekatında başarı yok denecek kadar az.
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    07 Ekim Pazartesi 21:38 PENTAGON SÖZCÜSÜ: TÜRKİYE'NİN BÖLGEDE KOORDİNASYONSUZ UÇMASI İMKANSIZ HALE GELİYOR - HT

07 Ekim Pazartesi 21:37 PENTAGON: TÜRKİYE SURİYE'DE HAVA GÖREV EMRİNDEN ÇIKARILDI - HT

07 Ekim Pazartesi 21:36 PENTAGON: (SURİYE KONUSUNDA) TÜRKİYE'YE GÖZLEM VE KEŞİF BİLGİLERİ VERİLMEYECEK - HT

sadece karadan bu iş olmaz...çok şehit verilir...

Söyledik hemen ardından Türkiye nin havadan müdahale imkanını elinden aldı.

Zaman, mekan mühimsiz.
    Askerimiz fakirdendir.

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Dostum zaten yazısını alıntı yapmadım. Biliyorum hikayeyi burada ne hikayeler okuduk
    hani kiminki daha uzaga yarismasi babinda degilde anektod olsun diye bir bilgi vereyim..
    kitapci nickli bi arkadas var , 1 ocak tarihine kadar dolar 6.20 ustu benim alti senin ; 1000 dolares iddiaya var misin diye yazdim bu topige..
    jurnallemis yoneticiye sildirmis..
    biz bos yapmayiz ihtiyar heyeti abilerim..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7. sn. shorts nerede?

bilgisi olan var mı?

çoktandır yazmıyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,995
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 341/997 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri