Special Days Image
Sayfa 50/997 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Nasıl devlet yönetiyorlar anlamsk mumkun değil benmi dohaya büyükelçi atadım dedim ki yalanlıyonuz. Kendiniz açıklayıp kendiniz yalanlıyorsunuz size dolar 10 tl olsa hak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. sanırım biraz baskılama var merkez kararı öncesi kademeli kademeli indirirler daha sene sonuna çok var.

3. TRT genel müdürünü ödüllendirmişler TV ye çıkardığı için Osman Öcalanı...

4. 12 Eylül Perşembe 11:27 KURUM: KENTLERİN DÖNÜŞÜM ANAYASASINI OLUŞTURACAĞIZ

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    12 Eylül Perşembe 11:27 KURUM: KENTLERİN DÖNÜŞÜM ANAYASASINI OLUŞTURACAĞIZ
    bu krizde bide milletin evini yıksınlar yapsınlar yapsınlar zamanı gelince anlarlar.

6. Mevcut yapılanları satamıyor müteahhitler...Bari milletin eski evlerini yıkıp yeniden onlara satalım müteahhitler de burdan iş yapsınlar bari diye düşünüyorlar sanırım...

İyi düşünürsek deprem önlemi olarak...

7. 12 Eylül Perşembe 12:38 EBRD BAŞKANI CHAKRABARTI: BANKACILIK, LEASING VE FAKTORING SEKTÖRLERİNE DESTEK VEREBİLİRİZ

12 Eylül Perşembe 12:37 EBRD BAŞKANI CHAKRABARTI: 2019 SONUNDA TÜRKİYE'DE 1 MİLYAR EURO YATIRIM AMAÇLIYORUZ

12 Eylül Perşembe 12:35 EBRD BAŞKANI CHAKRABARTI: 140 TANE BÜYÜK TÜRK ŞİRKETİNE DESTEK VERDİK

8. İmamoğlu, dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndan büyükşehir belediye başkanları ile düzenlenen toplantıda oturduğu koltuğun kırık olmasıyla ilgili de konuşan İmamoğlu, "Oturduğumuz koltuk durup, dururken kırıldı. Sayın Cumhurbaşkanı 'israf yaptın' dedi. Ben de bu 'israf değil, sandalye kırık' dedim. 'Olsun ikinci sandalyeye daha sağlam oturuyoruz' dedim. Bu tabi öyle bir magazin durum oluştu. Sandalye niye kırıktı? Onu Cumhurbaşkanlığı araştırsın. Oturduğumuz yerler belliydi." dedi.

Sayfa 50/997 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •