Special Days Image
Sayfa 615/997 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. İstanbul ve Ankara BB lerindeki ve dahi Adana BB indeki israflar açıklandı...Devletin tüm kurumlarında da açıklansa ?

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    ... Orada da tabularımız var tabi konuşmayız, kimseyi de konuşturmayız...
    Önderimiz ol,
    bize tabuları nasıl yıkacağımızı öğret sonna da nasıl balık tutacağımızı..

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bu gibi durumlarda acaba ceptele kayıt yapıp ilgili yerlere göndermek mi lazım bir de ayrıca ?
    Valla yangını bir köşesinden söndürmeğe çalışmak lazım.

Ülke bizim, biz düzelteceğiz, Japonlar değil.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

komedi.. adam hala tekerleği kendi icat etmiş sanıyor.. burada gelir tarafına değil.. zaten uzun süredir gider tarafına odaklanıyoruz.. "vergi fazla toplanıyor daha az toplansa bile yeter" diyoruz israf ve keyfiyet olmasa.. diyanetten tut tüm bakanlıklara yeni baştan bir çeki düzen verilmeli..hepsinde sayısız israf kalemi var.. tek adam vesayet sisteminin getirdiği denetimsizlik israfı körüklüyor..

ancak mevzu problemi çözmek değil herhalde.. farklı konulara bağlamak ve halkı ikilemde bırakmak..sanki vergilerin yuksek olmasının nedeni şimdinin konusuymuş (ve hatta son haftaların) gibi algı kasmalar..ama halk seçeneksiz değil.. zor durumlar daima kendi çözümlerini de üretmiştir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. Ben ülkenin ekonomik çöküşünden bahsediyorum, bazılarına bu komik geliyor. Altında kaldığınız zaman durum komedi mi trajedi mi anlaşılacak ama o zaman da çok geç kalınmış olacak ne yazık ki.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Ben ülkenin ekonomik çöküşünden bahsediyorum, bazılarına bu komik geliyor. Altında kaldığınız zaman durum komedi mi trajedi mi anlaşılacak ama o zaman da çok geç kalınmış olacak ne yazık ki.
    sadece ekonmik çöküşte değil

https://www.ntv.com.tr/turkiye/2-kil...rkuj5WePOwlLmA

Sayfa 615/997 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •