Sayfa 595/997 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    ..şu ihale hikayesine bak bi de buradaki miliyetcilerle aktrollerin savaş etiketleme şunu öldür bunu gebert hikayelerine bir bak...
    "Türkiye etnik milliyetçilerden temizlenmeli" sözü senin kulağına varınca nasıl oluyor da "Adi suçlarla yolsuzlukla tecavüzle savaşmayın!" oluyor?

2. https://resmim.net/f/MsjsWg.png

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by engineer✓ Yazıyı Oku
    https://resmim.net/f/MsjsWg.png

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hatırlatma için çok teşekkür ederim.

Madde 11'e göre o kadar ağır ve aşağılık bir iftirayla karşı karşıya kaldım ki bu iftirayı yapan aklı başında, itibarlı olanından hala yanıt bekliyorum Sayın engineer...

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu başlıkta eğleşen, bildiği yanıldığına yetmeyen, hiç bir öngörüsü tutmayan biri olarak, olan biteni bilen, yakın geleceği daima tahmin eden, ona göre yatırım yapıp durmadan para kazanan insanlara gıpta, hayranlık, ve alkışlarla bakarken aklıma gelen bir kaç soruyu da sormak isterim onlara. Herhangi biri yanıtlarsa sevinirim...(Yanıt veren yan başlıktan Sn selka da olursa ayrıca da tüm övgülerim yerini bulmuş olur)

1. Bu kadar başarılı tahmin ve öngörü ve de ayrıca pozisyon alarak kar etmek nasıl bir birikim gerektirmekte?

2. Bu hacimde bir bilgi ve de birikimin muhafaza edildiği yer insanın kafası mıdır?

3. Bu durumda inanılmaz ağırlaşması mukadder başınızı nasıl dik tutabiliyorsunuz? Yürürken başınızın bir yana doğru eğilmesini nasıl engelleyip vücudunuzu dengelemektesiniz? Boyun kaslarınızı güçlendirmek için ne tür egzersizler yapmaktasınız?

Daha aklıma bir çok soru geliyor ama değerli vaktinizi almaktan hicap duyarım.

Bitmeyen saygı ve sevgilerimle
    Sn.Bora Yaşar,

Malumunuz... Bu başlığa insanların davranış üsluplarından dolayı yazmayacağımı belirtmiştim. Ancak, direkt adımı zikr ederek soru sorduğunuz için, size kabalık etmemek adına cevap yazmak istedim..

Sualinize gelince...

Asla çok zeki olduğumu düşünmüyorum.. Bilakis, karşımdaki insanın benden daha zeki olduğunu düşünerek işe başlarım. Bu bana her zaman 1-0 önde başlama avantajı verir..

Zeka olarak illaki ölçme ve değerlendirme işi için ise şunu diyebilirim. Eşim Mimardır.. O da ODTÜ den mezun. IQ testlerinde 148 çıkmıştır. Benimkisi ise 144... Ama zeka allah vergisidir. Sonradan edinilmez... Doğuştandır...

Evimde çok şiddetli terminal ağım filan yok. TT NET internetim var. Sınırsız. Her bir yerden ortalama bir insanın yeterince haber alabildiği kadarını...

Peki, tabir ettiğiniz gibi neden öngörülerim tutar...

Çünkü;

Zeka çok şeydir. Ama asla her şey değildir.

Yüksek zeka yada ezber bilgi yerine tecrübe her şeyden üstündür. O sebeple kendimden yaşlıca insanların ne dediğine çok dikkat ederim. Çünkü o insanlar o 2 dakikada anlattıkları şeye 70 yıl yaşayarak ulaşmışlardır. Sen ne denli zeki olursan ol...

Benim sihirim, Sn.Bora Yaşar 18 yıldır bu piyasalarda her gün bi'şeyler alım satmamdır.. O kadar...

Büyücü değilim...

Özetle...

Bizler eğitimli insanlar,

Rekabet yerine Paylaşım.

Para yerine Yetenek....

Ezber bilgi yerine TECRÜBEYE saygı duysak, inanın bana hepimiz dolayısı ile toplumumuz çok farklı yerlerde olurduk.

İyi haftasonları diler, kabalık etmeyeceğimi düşünerek, bu konu üzerine yazılan cevab-i yazılara cevap yazmayacağımı belirtirim.

Saygılarımla....

5. https://www.paraanaliz.com/2019/ekon...ar-oldu-39655/ burada da adam bes ve işsizlik fonunun nasıl yağmalandığını anlatmış.Aslında içinde yaşamasak komik ülke bütün bu yağma ve soygunu yapanlar herkese fetö metö terörö deyip konuyu kapatıyor.Kamunun zararı kimin umrundaki kamu ne ? salça markası mı?

6. Hard Brexit olasılığı tekrar yükseldi. Euro ve GBP çok volatil olacak.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Hard Brexit olasılığı tekrar yükseldi. Euro ve GBP çok volatil olacak.

Hard mı iyi mi soft mu .

Hard daha negatif değil mi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Hard mı iyi mi soft mu .

Hard daha negatif değil mi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Trump -tough love- diye bir söylem attı geçen hafta ortaya. Çoğu kişi belki cümlenin derin anlamını es geçti. Bu söz ne yazık ki yine belirli bir ülkeye karşı sarf edilmişti.

Bu bağlamda da Avrupa Birliği önümüzdeki hafta artık hard veya soft'tan ziyade işin tough love kısmına geçecek gibi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 595/997 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •