Sayfa 544/997 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Kaynak Türkçe mi, İngilizce mi? Bunu söyleyin bari.
    Mektubu sızdırdığı iddia edilen gazeteci Trish Regan. Trump'a en yakın medya kuruluşunun (foxnews) 560.000 takipçili onaylanmış twitter hesabına sahip gazetecisi.

Ayrıca mektubu beyaz sarayın doğruladığı da iddia ediliyor.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. mektup doğrulanmış Beyaz saraydan

4.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    mektup doğrulanmış Beyaz saraydan
    Mektup 9 Ekim tarihli. Yani Barış Pınarı operasyonun başladığı gün yazılmış.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Tam tr.mp üslubuna uygun bir mektup, nedir şaşırtıcı olan anlamadım?
    mektubun yalan oldugu bariz

Beni BOP esbaskani sectiler dedi kendisi. Ben demedim kendisi dedi

Yani kendisini Amerika secmis

Sizi secen adam size istediginide yaptirir, mektuba ne gerek var.

Maalesef ulkemiz ABD nin bir mustemlekesi gibi yonetiliyor cunku vali okyanus otesi gucler tarafindan secilmis

Puerto Rico dan tek farkimiz doganlar vatandas degil kullandigin para Dolar degil.

Herseyin kotusunu vermisler iyisini saklamislar. Ulan madem bizi mustemleke yapacaktin vatandasliginida dolarinida verseydin hic degilse bu kadar fakirlik cekmeseydik

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Mektubu sızdırdığı iddia edilen gazeteci Trish Regan. Trump'a en yakın medya kuruluşunun (foxnews) 560.000 takipçili onaylanmış twitter hesabına sahip gazetecisi.
    Teşekkürler Sn. xrpu, mektubu okudum. Gerçek olması kuvvetle muhtemel.

Beni şaşırtan konu Trump'ın operasyonun ilerleyen günlerinde kamuoyu baskısıyla aldığını düşündüğüm tavrının operasyonun ilk gününde dillendirilmiş olması. Belki en kötü ihtimale karşı boş bir tehdit olarak da bu ifadeleri kullanmış olabilir ama sonuçta mektupta belirtilen sert ifadeler batı dünyasının ortak tavrı oldu.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    mektubun yalan oldugu bariz

Beni BOP esbaskani sectiler dedi kendisi. Ben demedim kendisi dedi

Yani kendisini Amerika secmis

Sizi secen adam size istediginide yaptirir, mektuba ne gerek var.

Maalesef ulkemiz ABD nin bir mustemlekesi gibi yonetiliyor cunku vali okyanus otesi gucler tarafindan secilmis

Puerto Rico dan tek farkimiz doganlar vatandas degil kullandigin para Dolar degil.

Herseyin kotusunu vermisler iyisini saklamislar. Ulan madem bizi mustemleke yapacaktin vatandasliginida dolarinida verseydin hic degilse bu kadar fakirlik cekmeseydik
    Biraz diyalektik okuyun bence, böyle basit, toptancı düşünceler gelmez aklınıza. Diyalektiğin birinci kuralı her şeyin kendi iç dinamiği olduğudur. İradelerin zaman zaman birbirine tabi olması bu tabi olmayı mutlak ve sürekli kılmaz.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 544/997 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •