Sayfa 168/997 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Gaastamonulu var mı aranızda ? Haftasonu Maltepede Gaastamonu günleri varmış...Gidip ne yiyek ne alak ?

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Gözü kapalı iktidar destekçisi olanlara çok üzülüyorum. Hiç bir partiye sonsuz açık destek vermeyiniz. Sürekli denetleyen, eleştiren ve sorgulayan olunuz. Çocuklarınıza hesap veremezsiniz. Kamu kurumlarının durumuna bakınız.

Geçen gün Ankaradan internet üzerinden ambalaj malzemesi sipariş etmiştim. PTT kargoya vermiş. Taşeron eleman kapının önüne malzemeleri bırakıp gitmiş. İmzamı almadı. bende ücreti onaylamadım. Dün Alternatifbank eve bankamatik göndermiş, yine PTT sms atmış '' gönderiniz dağıtıma çıkmıştır '' diye. Bütün gün evden çıkmadık. Akşam 16 da '' evde bulunamadığınız için ihbarname bırakılmıştır '' diye sms geldi. Kapıda ihbarname yoktu. Bu sabah yine dağıtım sms 'i gönderdiler ve saat 16 da beni yine bulamamışlar. Gülermisin ağlarmısın ? Bu kurum kimlerin elinde ? Bu cesaret nereden geliyor ?

Dolar düşecekmiş, güven tammış, körler sağırlar birbirini ağırlar. Benim güvenim yok. Doğruyu söyleyeni her yerden kovuyorlar. Yalan dolan muteber sayılıyor. Bu davranış apt. yönetiminden , otobüs firmasına, emniyetten, eğitime hızla yayılıyor. Yazık ülkeye...
    Bu PTT Cargo nun çalışanları da memursa uzak durmak lazım Hocam,

İyi kapının önüne bırakmış, yokuşun dibindeyim, gel buradan al da diyebilirdi.

3. Ben de katiyen seçmem. Fakat bazı firmalar kendi anlaşmaları olduğundan zorunlu gönderiyorlar . Bankayı aradım, başka bir dağıtım firması bulamadınız mı dedim. '' Malum katar bankası olunca, PTT zorunlu '' dedi. Yani tarafını seç meselesi...

4. 20 Eylül Cuma 17:26 TRUMP: BU YAPTIRIMLAR ŞU ANA KADAR İRAN'A UYGULANAN EN YÜKSEK YAPTIRIMLAR -BN

20 Eylül Cuma 17:25 TRUMP , ABD'NİN İRAN ULUSAL BANKASINA YAPTIRIM UYGULADIĞINI AÇIKLADI -BN

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ben de katiyen seçmem. Fakat bazı firmalar kendi anlaşmaları olduğundan zorunlu gönderiyorlar . Bankayı aradım, başka bir dağıtım firması bulamadınız mı dedim. '' Malum katar bankası olunca, PTT zorunlu '' dedi. Yani tarafını seç meselesi...
    O halde katar bankası ile de hiç işim olmaz.

Ben internet alışverişini sık yaparım, bu yazdıklarınız benim için çok değerli.

Yüreğinize sağlık Hocam.

dolar 5.7485
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. Günlük Toplam USDTRY İşlem Miktarı : 2.751.000.000
    Günlük Toplam EURTRY İşlem Miktarı : 90.000.000

Son güncellenme tarihi : 17:37:53

buna rağmen artış yaşanıyor.

hafta sonu birşey mi var?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Biraz evvel PTT kargodan bahsedilmiş, kargo firmasına bakarım, PTT kargo yazıyorsa hemen vazgeçerim alışverişten.
    Niye ben sürekli kullanırım çok iyidir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 168/997 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •