Sayfa 214/997 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu 2. El arac piyasasinin belgeseli yapilmali bence.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sıfır araç satışı artan vergiler ve kur artışı ile iyice balona döndü bu nedenle yerlerde sürünüyor buda ortalıkda 3-5 yaş üstü hasarlı araç sayısını ilerde dahada çoğaltacak yani gittikçe kötüye gidiyor haliyle dolandırılma sayısındada baya bir artış olması normal. Km düşürme olayı yıllardır yapılıyor yanlız eskiden 10 aracın 1'inde çıkıyorsa şimdi yaşı yüksek araçların nerdeyse tamamında var.

Ayrıyetten hangi ülkede ağır hasarlı araçların ayrıyetten piyasası oluyor ? Ciddi ciddi ağır hasarlı ama modeli yüksek araba bakan insanlar var

2. 25 Eylül Çarşamba 13:33 TVF/SÖNMEZ: FİNANS MERKEZİ'NİN BİR KISMINI 1,67 MİLYAR TL'YE ALACAĞIZ-AA

- Türkiye Varlık Fonu (TVF) Genel Müdürü Zafer Sönmez: - "Projede ilk etapta inşaatın tamamlanması için müteahhit şirketlerle görüşmeleri hızlandırdık ve her biriyle kamu yararını gözeterek rayiç bedellerin altında oldukça makul meblağlar üzerinden anlaşmalar yaptık"

Bitmez o Finans Merkezi...Her gün 2 defa sabah 08.45 ve akşam 18.30 çok yakınından önünden geçiyorum...Doğru dürüst 1-2 yer o da çok az kişi dışında çalışma yok...

Müteahhitlerin zararını kamu (sizin, bizim para yani) üstüne almış olur bu hareketle...

1. Bende mesela agir hasar kayitli ford kuga var. Ben emsallerine gore 15 bin ucuza aldim. Oysaki aracin agir hasar kayitli olmasini gerektirecek bir durum yok ama cakallar iste. Araci perte ayirmislar.

2. Malta da bir aracim vardi. Satarken alici herhangi bir kazasi var mi diye sordu. Bende bu arac bende 2 yildir var ve bir kaza yapmadim ama daha oncesinde denize ucmussa takla atmissa bunu bilmem, sende bilemezsin dedim

Soylediklerinde cok haklisin. Yakin zamanda insanlar orjinal 2. El araclara bile gucu yetmediginde hasarli araclara hucum edecekler. Ne guzel bir kaza yap aracin degeri 15 20 bin dussun

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bir fotoğraf... Soros ve burs verdiği Greta Thunberg.

keske biraz arastirabilmis olsaydin post etmeden boyle seyleri.....

https://factcheck.afp.com/manipulate...unberg-al-gore

5. Ülkem insanının uyanıklığı ! konusunda yüzlerce skeç yazılabilir. 4 gündür Ankara Eryaman da kiralık daire bakıyorum. Bütün emlakçılar - memur veya çalışan memur kefilli olması şart - yazmışlar. Adama '' kardeş, eşim ve ben yüksek maaşlı memur emeklisiyiz. ne kefili istiyorsun? '' dediğimde ; Abi sizin maaş isterse aylık 50 bin olsun icra koyulamıyor. Ama çalışan memurdan anında elektronik icra ile alınıyor. dedi.
    Sonunda isyan ettim ve '' ulan bu dairenin bir yıllık kirasını ve aidatını peşin öderim, kontratıda böyle düzenleyin '' dedim. Havada kabul ettiler. Yani tıpkı Adana bölgesi gibi artık ankara da da yıllık peşin dönemi başlattık. Adamlar eve bir kuruş harcamıyorlar. Kiracı çıkmadan diğer kiracıyı gezdiriyor ve birbiri ile muhatap ediyorlar. Şahane bir ülkeyiz!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    1. Bende mesela agir hasar kayitli ford kuga var. Ben emsallerine gore 15 bin ucuza aldim. Oysaki aracin agir hasar kayitli olmasini gerektirecek bir durum yok ama cakallar iste. Araci perte ayirmislar.

2. Malta da bir aracim vardi. Satarken alici herhangi bir kazasi var mi diye sordu. Bende bu arac bende 2 yildir var ve bir kaza yapmadim ama daha oncesinde denize ucmussa takla atmissa bunu bilmem, sende bilemezsin dedim

Soylediklerinde cok haklisin. Yakin zamanda insanlar orjinal 2. El araclara bile gucu yetmediginde hasarli araclara hucum edecekler. Ne guzel bir kaza yap aracin degeri 15 20 bin dussun

Bizim arkadaşın toyotasının sol yanına adana da kamyon carptı.Toyota servis 10 bin -15 bin dedi hasara.Özel servis 4-5 bine yaparız abi dedi. Sigorta resmi servisi olmalı deyince toyota resmi servsine gittiler. Servis 10.508 tl fatura cıkar diye rapor verince sigorta şirketi 2008 arabanın ederi ne perte cıkaralım vs diye konuşmaya başladı.Arkadaş zor ikna etti ee perte cıkaracagı hasar ne camurlukta ezilme kaputta hafif eğrilik sol far ve dikiz aynası kırık.Bunlar komedi adamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ülkem insanının uyanıklığı ! konusunda yüzlerce skeç yazılabilir. 4 gündür Ankara Eryaman da kiralık daire bakıyorum. Bütün emlakçılar - memur veya çalışan memur kefilli olması şart - yazmışlar. Adama '' kardeş, eşim ve ben yüksek maaşlı memur emeklisiyiz. ne kefili istiyorsun? '' dediğimde ; Abi sizin maaş isterse aylık 50 bin olsun icra koyulamıyor. Ama çalışan memurdan anında elektronik icra ile alınıyor. dedi.
    Sonunda isyan ettim ve '' ulan bu dairenin bir yıllık kirasını ve aidatını peşin öderim, kontratıda böyle düzenleyin '' dedim. Havada kabul ettiler. Yani tıpkı Adana bölgesi gibi artık ankara da da yıllık peşin dönemi başlattık. Adamlar eve bir kuruş harcamıyorlar. Kiracı çıkmadan diğer kiracıyı gezdiriyor ve birbiri ile muhatap ediyorlar. Şahane bir ülkeyiz!!!!
    peşin 1 yıllık kira ödemesi yaparken fiyatta da indirim almış olmalısınız, % kaç indirim yaptılar?

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ülkem insanının uyanıklığı ! konusunda yüzlerce skeç yazılabilir. 4 gündür Ankara Eryaman da kiralık daire bakıyorum. Bütün emlakçılar - memur veya çalışan memur kefilli olması şart - yazmışlar. Adama '' kardeş, eşim ve ben yüksek maaşlı memur emeklisiyiz. ne kefili istiyorsun? '' dediğimde ; Abi sizin maaş isterse aylık 50 bin olsun icra koyulamıyor. Ama çalışan memurdan anında elektronik icra ile alınıyor. dedi.
    2015 yılında aynı bölgede, aynı sıkıntıları hatta düşündüklerinizi bile bire bir yaşamış ve düşünmüş birisi olarak sizi çok iyi anlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 214/997 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •