Special Days Image
Sayfa 576/997 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

dengesiz dolar kuru insanları da çıldırttı.

herkes pozisyonuna göre yorum yapıyor.

sakin olun...

su akar dolar yolunu bulur.

2. Sayın yöneticiler size iş olacak ama bu gecelik fazla mesai yapıp şu başlığı bir temizleseniz, mapusu doldursanız.

Boku çıkmış başlığın dolar dışında herşey var.

3. Bilenlere ciddi bir soru anlaşma derinlik 32 km genişlik 120 km bir güvenli bölgeden bahsediyor sanırım. Ama başta bu bölge 30*360 km değil miydi? Kalan 240 km sınır bölgesi ne olacak?

4. Artık bu anlaşma ve gazla dolardan cacık olmaz uzun bi süre...Zaten de olmuyordu...Daha çok taşıttırır...

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    2-3 gündür TSK'nın harekatının durduğunu izlediğim bir haritadan görebiliyordum. Paylaşmaktan kaçındım, buradaki ulusalcıların harekat karşıtı propaganda yapıyor savıyla ortalığı karıştırmalarına vesile olmayayım dedim.

Ateşkesi sağlayan temel faktörün ABD'nin bastırması gibi görünse de, ABD'yi bu tavra zorlayanın genelde dünya kamuoyunun özelde ise ABD kamuoyunun Kürtlere verdiği olağanüstü destek olduğu çok iyi biliniyor. Bazıları bir hafta öncesine döndük diye avunabilir ama bu bir haftada Kürt meselesi bölge meselesi olmaktan çıkıp uluslararası bir mesele haline gelmiştir.

Her şey bir yana olayların barışçıl bir yöne evrilmesi olumlu bir gelişme olarak görülmelidir.
    Harekat Kürtlere değil teröre karşı yapıldığı halde harekata nasıl baktığını ve karşı olduğunu bizzat itiraf etmişsin ekfuture...

Alıntı Originally Posted by escudo76 Yazıyı Oku
    Bir an emre uslu yazıyor sandım

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Sayın escudo76, 6 kelime ile olayı açıklamışsınız. 6 kelimede ben katayım "bunlara amerikada vatansız köpek muamelesi yapılıyor"
    Arkadaşların bu güzel tespitlerine anarşist* bir saldırı beni hiç şaşırtmaz...

*ANARŞİZM:

Devletsiz toplumu savunan politik felsefedir. Genellikle "devlet ve benzeri güçler" yerine özerk ve gönüllülük esasına dayalı kurumlar tasarlar. Toplum "hiyerarşik olmayan kurumlar" ile yaşamalıdır. Anarşizm devleti gereksiz, sevimsiz ve zararlı bulur. Devlete, ve benzer tüm "otoriter" ve "hiyerarşik yapılanmaya" karşıdır. Şüphecilik ve değişim en büyük özellikleridir. Dogmatik düşüncelerin tümüne karşı çıkar.

Dogmatik bir inanç değildir. Kendini sorgulayan bir dünya görüşüdür. Kendi içinde dahi tam aksi düşünceler barındırır. Hiçbir anarşi düşüncesi geçerli veya ideal değildir. Bakış açısında göre farklı anarşi görüşleri vardır. Genellikle "radikal sol" bir eğilim olduğu söylenir. Sosyal ve bireyci anarşizm olarak iki zıt kutba ayrılır. Komünizm, Kollektivizm, sendikacılık, ortakçılık(mutualism) fikirlerinin "otorite" içermeyen bir benzeridir. Anarşistler şiddet ve kargaşa için savaşan kişiler olarak görülse de birçok anarşist "tüm şiddet biçimlerine" karşı çıkar. Bazen yalnızca kendini savunmayı haklı görürken, bazen de tam bir pasifizm(barışseverlik) vardır. Tüm şiddeti reddedenler olduğu kadar şiddeti tek yol olarak görenler de mevcuttur.

6. ya bu mka55 sabah ben kimseye etiket takmadım sadece cevap veriyorum vs deyip sonra iki aktrol aracılığıyla aynı etiketlemeye devam ediyor. bari inkar etme be adam biraz olsun düzgün bir duruşun olsun. Kendi düşüncen varsa anlat yoksa bana görede siz fetöcüsnüz al salladım gitti var mı engel.Şimdi ne etiketi diyecektir adama fetöcü anarşist vs etiketi taktığından bahsediyorum. Bu da sence fikir açıklaması mı oluyor?

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Artık bu anlaşma ve gazla dolardan cacık olmaz uzun bi süre...Zaten de olmuyordu...Daha çok taşıttırır...
    Bu dolar hıyar mu ki cacık olsun 🤪🤪🤪

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

8.  Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Sayın altivec, dolar konusunda buradaki birçok kişinin fikri belli zaten. Ama fetöcü pi.çler zannetmesin ki, tekmeyi yedik sağdan kendimize solda ortada yer buluruz diye! vatansız köpek bunlar
    onları yok sayacaksın adam yerine koymayacaksın,cevap verip polemik yaratmak onların işine gelir.yok say,engelle aynı benim yaptığım gibi. polemik ve fitne bunların yöntemidir.

Sayfa 576/997 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •