Special Days Image
Sayfa 594/997 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Töbe töbe, yatsıyı kılıyorduk, biri sağım da diğeri solumdaydı, bu ise meyhaneye bağladı!
    abdest'i de rakıylan almışsındır sen.

2. PKK/PYD/YPG yandaşları Atatürk ün Selanik teki evine saldırmış.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    gitti 5.90 a geldik
    Geri dondu dolar aninda cakildi
    Bora yasar yazdikca dolar short devam
    Saka degil
    Yiginlarin psikolojisini yansitiyor
    Bunu yazarken 5.5 lerdeydi
    Ben de dişe dokunur bir şey yazmıyor diye blokladım sanırım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Eveeet....
    Trump Van Minüt'e sövdü sayesinde biz de sövülmüş olduk.
    PKK'yı Suriye'den temizleyemedik geri bastık, Trump Van Minüt'e teşekkür etti...
    Bunu fırsat bilelim hiç olmazsa meclisdeki belediyelerdeki PKK'yı temizleyelim ki hıncımız biraz olsun hafiflesin..

5. PKK/hdp'li etnik milliyetçileri yalayan bir Açılımcıdan;
    "Türk milliyetçiliği taşıdığı vasıfların yetersizliği nedeniyle uygar ve çağdaş insanlar arasında yer bulamayan zavallıların sığındığı bir alan haline gelmiştir..."..
    Yani türkçeye çevirirsek diyor ki, Biz Kürtçüler taşıdığımız üstün vasıflarla Türkiye'yi ikiye katladık uygar/çağdaş yaptık dolayısıyla Kürdistan talebimiz haklıdır...
    Ülen tescilli asalak Kürtçüler, ne yaptınız nasıl yaptınız? Ülkeyi patent yağmuruna tutdunuz da mı becerdiniz bunu .!. Türk halkının artı değerini eksiye çevirmekten başka hiçbir hüneriniz yok..Türk halkından alacaklı değilsiniz,tam tersine gırtlağınıza kadar borçlusunuz..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 19-10-2019 saat: 10:21.

6. Mecliste var mı bilemiyorum ama Üniversitelerde hoca olarak çokça FETÖ cü olduğundan hiç şüphem yok.

Bütün kurumlar içinde en az FETÖ cü sayısı bakımından yakalanan yer üniversiteler. Demek ki FETÖ üniversitelerimize sızmayı başaramamış!!!!???!!!

YÖK imamı hala yakalanamadı. Demek ki AQP li üst düzey insanların akrabalarının ve dostlarının çoğu FETÖ cü üniversite hocaları. Bu yüzden YÖK ve Üniversitelere şimdiye kadar fazla dokunamadılar!

Aranızda AQP li troller varsa, azıcık ahlaklı ve şerefli iseler, bu yazdığıma mantıklı bir açıklama yaparlar.

YÖK İmamı A.H?

https://www.yurtgazetesi.com.tr/yok-...ale,15486.html

https://www.yurtgazetesi.com.tr/gund...a-h104063.html

http://www.yalcinkocak.com/yok-imami-kim/

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Eveeet....
    Trump Van Minüt'e sövdü sayesinde biz de sövülmüş olduk.
    PKK'yı Suriye'den temizleyemedik geri bastık, Trump Van Minüt'e teşekkür etti...
    Bunu fırsat bilelim hiç olmazsa meclisdeki belediyelerdeki PKK'yı temizleyelim ki hıncımız biraz olsun hafiflesin..

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Mecliste var mı bilemiyorum ama Üniversitelerde hoca olarak çokça FETÖ cü olduğundan hiç şüphem yok...
    Üniversitelerde aşırı derecede var ama hiç FETÖcü temizliği yapılmadı...
    Benim akrabam var sorsam takır takır inkar eder ama adım gibi eminim Fetö'cüdür paşa paşa görevini sürdürüyor..

8. İmamoğlu, elenme gerekçelerinin de “komik†olduğunu dile getirerek “Şartnameye göre böyle bir zorunluluk olmadığı halde ihaleye giren 4 belediye şirketinin de ayrı ayrı iş deneyim belgesi olmadığı için elenmişiz. Konsorsiyumun tanımı nedir? Konsorsiyum eksiklikler tamamlanması için kurulur. Bahaneye bakar mısınız? Daha dün belediyede 3 bin lira maaşı olan 10 bin sermayeli şirketin deneyimine güvenenler bizim koca Kültür A.Ş'nin deneyimini hafife alıp bahane üretiyorlar. Sormak istiyorum ortaklık sözleşmemizi uygun bulmayan kurul neden 15 gün önce bizim o ihaleye girmemizde hiçbir engel bulmadılar ve bizi bu ihaleye kattılar. 15 günde değişen neydi? Değişeni söyleyeyim mi? Motivasyonunuz. O salonda kim varsa, yukarıya doğru kim varsa kime kadar gidiyorsa 16 milyon insanın hakkını öyle bir şekilde arayacağım ki siz de bunu göreceksiniz. Size bir başka komik sebep daha paylaşacağım bütün İstanbul gülecek.

şu ihale hikayesine bak bi de buradaki miliyetcilerle aktrollerin savaş etiketleme şunu öldür bunu gebert hikayelerine bir bak.İkisinin ortak noktası kamu kaybediyor belirli bir grup hem kesesini dolduruyor hem de insanları yaftalıyarak suusturuyor. Hadi sallayın imamoğlu terörö, fetöcü vs diye belki ihalenin sonucu değişir malum adamlar daha az para kazanır sırtınızdan..

Sayfa 594/997 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •