Special Days Image
Sayfa 274/997 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Bugun dolar niye 5.75 ten geriledi. Herhangi bir habere rastlamadim. Sanirsam kar satislarindan dolayi. Eurusd paritesi beni cezbediyor bu aralar.

Ne var ki trump giderse dxy nin de 100 uzerine cikabilecegini dusunuyorum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu ay bir sekilde gecer ancak kasimdan sonra ozellikle ic siyasette ki calkantilar ile beraber dolarda yukselis bekliyorum. Akp gunden gune eriyor, oyle ki yuzde 40 teklifini dillendirdiler. Umarim babacan iyi bir baslangic yapar ve bir trend yakalar. Ilk intibah cok onemli.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

İzmir'de otogazla tüpgaz arasındaki fiyat farkı, kaçak dolumu teşvik ediyor. Otomobillerden küçük bir aparat sayesinde mutfak tüpüne yapılan kaçak otogaz dolumu, adeta faciaya davetiye çıkarıyor. Evlerine aldıkları tüplere fahiş fiyat verdiklerini ileri süren bazı vatandaşlar, araçlarındaki otogaz tankına takılan basit bir aparat ile mutfak ile mutfak tüpüne dolum yapıyorlar.

Hesap basit 106/2.9= 36.5 litre gazmi var 12 kg. tupun icinde?

Gaz istasyonları ev tüplerine gaz basmaya başlayınca, hic işlerine gelmedi tabiki, ağır cezalar ve ruhsat iptali getirdiler.

LPG ticari bütan ve ticari propan olarak satılmaktadır. Saflık derecesine bağlı olarak; birincisinin litresi 0,57-0,58, ikincisinin litresi ise 0,50-0,51 kilograma eşittir.
    20 sene önce bunun tam tersini yapıyorlardı,şaka gibi ülke.

4.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    yok yanlış anladınız, bugün 5.75 lerde iken diğer para birimleride aynı yükselişteydi ve hepsi aynı anda düştü, dünya genelinde bir satış geldi.

bu da dursun bir köşede, abd ile yada iç siyasette bi karışıklık olmazsa bu aşağıdakiler gelecek sanırım

Ek 23358
    puhaha, bence ironi yapıyor. ben dövizden asla çıkmam taa ki bunlar gidene kadar. bunlar yolcu olduğu sabah hepsini bozarım.

5. Bedava elektrik vaadi vardı. Milli hükümet tarafında nasıl başvuracağız troller bir bilgi verirse seviniriz.

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Bedava elektrik vaadi vardı. Milli hükümet tarafında nasıl başvuracağız troller bir bilgi verirse seviniriz.
    nekadar nankör bir millet olduk a.k.partisin den önce buzdolabınız yoktu şimdi elektirigin hesabını yapıyorsunuz

7.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Ve sonra Napolyon demiş ki "oralar öyle parmakla alınsaydı ben de dediğiniz gibi yapardım"..
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bugun dolar niye 5.75 ten geriledi. Herhangi bir habere rastlamadim. Sanirsam kar satislarindan dolayi. Eurusd paritesi beni cezbediyor bu aralar.

Ne var ki trump giderse dxy nin de 100 uzerine cikabilecegini dusunuyorum.

Trump şuan biyere gidemez. NET.
    Trump’ın eteğinin alev alması ve sürekli tweetler atması 2020 seçimlerinde tekrar seçilememe endişesi.

Sayfa 274/997 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •