Special Days Image
Sayfa 324/997 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    TR, bu operasyonu basarili bir sekilde tamamlarsa Suriye de masada eli tam guclenir....Multecilerin en az yarisindan kurtuluruz......
    Kurtulmaya niyetimiz olduğunu nereden çıkardın?
    Ünlü bir düşünür der ki "biz onları yedirip içirmeye devam edeceğiz."

Niyet neyse akıbet o olur.

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı bu operasyonu yapsın ellerinden öperim. Ama diğer yanlışları doğru olmaz. Dolar ne yapar bilemem ama zamlar çok güzel.
    50 yil sonra tarih kitaplari abd nin çökusu turkiyenin abd ye karsi afrin,elbap,firatin dogudundaki operasyonlarda abd yi yenilgiye ugratmasiyla basladi diye yazacak...

y.t.degildir..

Dolar/TL > 5.75

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    50 yil sonra tarih kitaplari abd nin çökusu turkiyenin abd ye karsi afrin,elbap,firatin dogudundaki operasyonlarda abd yi yenilgiye ugratmasiyla basladi diye yazacak...

y.t.degildir..
    Niyeyse Namık Kemal'i hatırladım.

6. Yarım saat içinde güzel bir ivme aldı , günlük ATR 5.7560 gözüküyor tavan olarak bakalım geçecek mi. Bu hafta yükseliş olacaksa 5.78 civarı beklenebilir , 5.82'yi aşarsa önceki ayın açılış değerini aşıp yeni bir trend oluşturabilir yukarı yönde yanlız bu aydan'da benim bir beklentim yok yılbaşına kadar hertürlü önüne geçecekler yükselişin diye düşünüyorum..

7. 5.7599 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by HisseMA Yazıyı Oku
    Yarım saat içinde güzel bir ivme aldı , günlük ATR 5.7560 gözüküyor tavan olarak bakalım geçecek mi. Bu hafta yükseliş olacaksa 5.78 civarı beklenebilir , 5.82'yi aşarsa önceki ayın açılış değerini aşıp yeni bir trend oluşturabilir yukarı yönde yanlız bu aydan'da benim bir beklentim yok yılbaşına kadar hertürlü önüne geçecekler yükselişin diye düşünüyorum..
    Önce bir ederini bulsun da 6.15 civarlarında , sonra gelişmelere bakılır.
    Suni fiyatla tutmuyor hiçbir öngörü...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 324/997 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •