Sayfa 373/997 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

La oglum akp gider baska parti gelir o da gider baskasi gelir ama chp dedigin parti bu ulkenin kurucu partisi. Sadece bir parti degil. Daha fazlasi.

Hatta dp nin kurulmasina bile on ayak olmustur, ve hatta en son iyi partiyi meclise sokmak icin mvleri gondermistir.

Neyse bu kadar siyaset yeter. Tartissak da hicbirsey degismez. Herkes ne istiyorsa ona basar gecer savunur.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Suriye iran Irak ve Türkiye'nin herhangi birinde Kürdistan'ın hak olduğu kabul edilirse hepsinde de hak olduğu kabul edilmiş olur.. Normal bir durumda bu dört devletdeki hiçbir iktidar Kürdistan'ı kabullenmez ancak ABD gibi bir işgalcinin kuklası bir hükümet buna Evet diyebilir ki bu da hukuksuzdur ve diğer komşular bunu düşmanca hareket kabul edip savaş ilan etmelidir..
    Güzel..
    Bunu 90 larda anlayıp oyun planımızı ona göre kurabilirdik.
    Ama ne yazıkki Atatürk den sonra büyük devlet adamı bırak devlet adamı bile çıkaramadık..
    Günlük gel geç kahramanlık gösterileri popülarist politikalar , batıya karşı çıkıyorum sanıp da tam da onların istedikleri şekilde hareket etmek..
    20 seneden beri pkk ayrı kürtler ayrı tezi yürümemektedir..açık ve net..Ve türk yöneticileri bir başka tez de geliştirememişlerdir..
    Biz pkk yı vuruyoruz ABD ne diyor..Kürtleri öldürmeyin..
    Yazdım g. doğu da askerlik yapanlar iyi bilir..PKK ayrı kürtler ayrıdır olmuyor yürümüyor işte..
    10 sene öncesine kadar kadıköy de kaçak kitap satanların hepsi kürt idi ve hepsi kazançlarından PKK ya para yolluyordu..

Bunu ben biliyorum devlet yetkilileri istihbaratı şusu busu bilmiyorsa eğer..

eah..

3. Yılların İNCİ DERİ mağazaları ve internet sitesi kapatılmış...

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yazdım g. doğu da askerlik yapanlar iyi bilir..PKK ayrı kürtler ayrıdır olmuyor yürümüyor işte..
    10 sene öncesine kadar kadıköy de kaçak kitap satanların hepsi kürt idi ve hepsi kazançlarından PKK ya para yolluyordu.. Bunu ben biliyorum devlet yetkilileri istihbaratı şusu busu bilmiyorsa eğer..
    Türk halkına kabul ettirilmiş bir şehir efsanesi vardır, "Efenim, Terör yapanlar Kürt değil Ermeni..". Bunları söyleyenlere Kürt milliyetçileri kıçıyla gülüyor.. Nereden geliyorsa Ermeni geliyormuş da kendi canınını Ermenistan'a değil de Kürdistan'a adamışmış!!..Türkiye'de özellikle Ermeni kızları Kürtler ve Türklerle evlendirilmiş bu halkların arasında erimişlerdir Ermeni kimlikleri kalmamıştır.Şimdi bunların melez torunlarının Kürtçülük yapacağını sanmak da ahmaklıkdır..

6.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Operasyon olsun diye karar verenleri en önde cepheye gönderebilseydik güzel olurdu.
    Başkomutanın ordunun önünde gittiği devir en son Atatürk döneminde kaldı.
    Şimdi telefondan hoparlör açılıyor, Mehmetçiğe moral mesajları telefondan veriliyor.

Teknoloji harika bişi.

7. 09 Ekim Çarşamba 14:13 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RUSYA DEVLET BAŞKANI PUTİN İLE GÖRÜŞTÜ -HT

09 Ekim Çarşamba 14:00 CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN, ABD ULUSAL GÜVENLİK DANIŞMANI O'BRIEN İLE GÖRÜŞTÜ

8.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Başkomutanın ordunun önünde gittiği devir en son Atatürk döneminde kaldı.
    Şimdi telefondan hoparlör açılıyor, Mehmetçiğe moral mesajları telefondan veriliyor.

Teknoloji harika bişi.
    Arada kamuflaj giydikleri de oluyo... Yakışmış başkanım yalaklanmaları ile etrafındakilerin...

Sayfa 373/997 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •