Sayfa 422/997 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Sonradan birleşmiş devletlerden oluşan ABD, güneyli devletlerin ayrılmak istemesine iç savaşla karşılık verdi ve nüfusun %2,5'unu savaşta kaybetti. Bugünkü nüfusuna göre 7,5 milyon kayba katlanmış demektir bu..
    Şimdi aynı ABD, Türkiye'ye bölünmenin ne kadar güzel bir hak/hukuk/demokrasi/özgürlük olduğunu anlatıyor....
    Dikermisin sabaha mı bırakırsın.!!..

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı kapsamında, toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısının 277 olduğunu açıkladı.

Not: Etkisiz hale getirilen tam olarak ne demek. Öldürülen terörist sayısı anlamında mı?
    Eğer öyle ise nasıl sayılmış tek tek. Uçakla ve topçu atışları ile öldürdüğün teröristlerin nokta sayısını nasıl biliyoruz. Teröristlerin tamamını ölü olarak mı ele geçirmişiz. Öyle ise cenazeleri nereye kimler defnediyor.
    Gerçekten bilmediğim ve merak ettiğim için soruyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Sonradan birleşmiş devletlerden oluşan ABD, güneyli devletlerin ayrılmak istemesine iç savaşla karşılık verdi ve nüfusun %2,5'unu savaşta kaybetti. Bugünkü nüfusuna göre 7,5 milyon kayba katlanmış demektir bu..
    Şimdi aynı ABD, Türkiye'ye bölünmenin ne kadar güzel bir hak/hukuk/demokrasi/özgürlük olduğunu anlatıyor....
    Dikermisin sabaha mı bırakırsın.!!..
    Dolapta duracağına midemde dursun, demiş büyük Hoca Nasreddin. Anladın?

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Olaya duygusal bakiyorsunuz. Politika bu. Isin ucunda cikarlar var. Herkes cikari neyse ona gore davraniyor. Guclunun gucsuzu ezdigi bir dunyadayiz.

Bugun bm de kimler veto etti. Rusya ve abd.

Daha gecen yil abd ile rahip icin dadasdik ekonomimiz mahvoldu. Yillar once ruslarin ucagini dusurduk borsa coktu, turizm oldu

Ama bugun bu iki ulke bizden yana durdu bm de

Filistin filistin diyorduk onlar bizim karsimizda yer aldi.

O yuzden cikarlar onemli. Eger teroru desteklemek onlarin isine geliyorsa desteklerler.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Amerika afganistandan çıkmaya çalışıyor bu mantıkla orada müttefiklerini bırakmayacaklar mı ?
    Hatta birisi yazmış Türkiye 11 eylülde ilk tepki verenlerden ve afganistanda bizle beraber görev yapanlardandı diye.

Sosyal medya ve geleneksel medyada koparılan fırtınaya rağmen amerika zaten suriyeye karışmak istemiyordu. Zorla karıştı ve şimdi çıkmaya çalışıyor. Halkının çok umrumda olduğunu düşünmüyorum.
    Sesinizin gür çıkıyor olması sizin çoğunluk olduğunuz anlamına gelmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Merkez Bankası, reeskont işlemlerinde uygulanacak iskonto ve avans faiz oranlarında indirime gitti.

Merkez Bankasının konu ile ilgili kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Merkez Bankası tarafından vadesine en çok 3 ay kalan senetler karşılığında yapılacak reeskont işlemlerinde uygulanacak iskonto faiz oranı yıllık yüzde 17,25, avans işlemlerinde uygulanacak faiz oranı ise yıllık yüzde 18,25 olarak tespit edilmiştir.

Daha önce faiz oranları sırasıyla yüzde 18,50 ve yüzde 19,50 olarak uygulanıyordu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Olaya duygusal bakiyorsunuz. Politika bu. Isin ucunda cikarlar var. Herkes cikari neyse ona gore davraniyor. Guclunun gucsuzu ezdigi bir dunyadayiz.

Bugun bm de kimler veto etti. Rusya ve abd.

Daha gecen yil abd ile rahip icin dadasdik ekonomimiz mahvoldu. Yillar once ruslarin ucagini dusurduk borsa coktu, turizm oldu

Ama bugun bu iki ulke bizden yana durdu bm de

Filistin filistin diyorduk onlar bizim karsimizda yer aldi.

O yuzden cikarlar onemli. Eger teroru desteklemek onlarin isine geliyorsa desteklerler.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Siz burada "Ya simdi ben kendimi yabancinin yerine koyuyorum. Onlarin bu ayrimi yapabilmesi kolay degil. Ustelik biz turklerin tamami bile bu ayrimi yapamiyoruz." dediniz.
    Ben ise devleti yöneten hükümetlerden bahsettim. Teröristi kim, halk kim bunu ayıramayacak hiç bir hükümetin olduğununa inanmamızı beklemiyorsunuz değil mi?

Demokratların kontrolündeki Temsilciler Meclisi’nde görev yapan 29 Cumhuriyetçi Kongre üyesi, Türkiye’ye yaptırım öngören bir tasarı sunacaklarını açıkladı.

Tasarıya öncülük eden Liz Cheney, “Türkiye, bölgede Kürt müttefiklerimize acımasızca saldırdığı için ciddi sonuçlarla karşı karşıya kalmalı†açıklaması yaptı.

Kongre üyesi Cheney yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye bir müttefik muamelesi görmek istiyorsa, bir müttefik gibi davranmaya başlamalı. Kürt müttefiklerimize yönelik saldırıları karşısında yaptırıma tabi tutulmaları gerekiyor†dedi.

Bakınız burada teröristler demiyor

8.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Demokratların kontrolündeki Temsilciler Meclisi’nde görev yapan 29 Cumhuriyetçi Kongre üyesi, Türkiye’ye yaptırım öngören bir tasarı sunacaklarını açıkladı.

Tasarıya öncülük eden Liz Cheney, “Türkiye, bölgede Kürt müttefiklerimize acımasızca saldırdığı için ciddi sonuçlarla karşı karşıya kalmalı†açıklaması yaptı.

Kongre üyesi Cheney yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye bir müttefik muamelesi görmek istiyorsa, bir müttefik gibi davranmaya başlamalı. Kürt müttefiklerimize yönelik saldırıları karşısında yaptırıma tabi tutulmaları gerekiyor†dedi.

Bakınız burada teröristler demiyor
    Açık açık kürt müttefiklerimiz diyor.

Ben onlara tır yüküyle ağır silah veririm diyor.

S-400'ü kurma, kendi ulusal güvenliğini sağlama diyor.

Hala bu bölücü alçakların, kimin taşaronu olduğunu sorguluyoruz.

Sayfa 422/997 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •