Sayfa 465/997 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Daha önce bu konu yüzünden ceza almıştım ama tekrar edecem. Grupta Pkk dili kullanan adi insanlar olduğu gibi Fetö literatürü kullanan yavş.klar da var. "başçalan" "uzun" gibi ifadeler buna örnek. Yaptığınız eleştiriye kimsenin birşey dediği yok, ama Pkk ve fetö gibi bu milletin canını yakmış, yakmaya devam eden terör örgütlerinin dilini kullanırsanız her yerde karşınıza birileri çıkar! Parti ve siyaset üstü bu konular, siz ne kadar partilere ve kişilere indirgemeye çalışsanızda, bu millet sizi hafızaya aldı!

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    tıkk diye düğmeye basarsın, roket önce ayrılır.

bu aşamaya kadar tıkkk olan kısmı ( attığım resimde de görüleceği gibi ) ilk aşama ayrılma kısmı

bıraktıktan sonra roket ateşlenir ve hedefine gider.

senin bildiklerin kadar benim unutmuşluğum var Gaya bey
    [URL]https://m.youtube.com/watch?v=PzqusG0HwQQ [\URL]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum,ancak bizimle birlikte harekata katılan bazı unsurlar,ileride bizi sıkıntıya sokacak işler yapıyor,yetmezmiş gibi birde video kaydı alıp internette yayınlıyor,bu beyinsiz gurupların veya daha kötüsü bilinçli olarak bunu yapanlar yüzünden,%100 haklı olduğumuz bir konuda,uluslararası alanda ileride yaptırımlara maruz kalabiliriz,bunlardan sorumlu makamların acilen gereğini yapması gerektiğini düşünüyorum..

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    tıkk diye düğmeye basarsın, roket önce ayrılır.

bu aşamaya kadar tıkkk olan kısmı ( attığım resimde de görüleceği gibi ) ilk aşama ayrılma kısmı

bıraktıktan sonra roket ateşlenir ve hedefine gider.

senin bildiklerin kadar benim unutmuşluğum var Gaya bey
    Bu kadar tıklayacağına/bırakacağına, roketlen vuruyorlar desen olmaz mı?

Illa Temellik yapman sart mı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Kıbrıs Barış Harekatı ve Barış Pınarı Harekatı ile ilgili söylediği skandal sözlere Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert bir uyarı geldi. "Biz neyin mücadelesini veriyoruz, bu beyefendi neyin mücadelesini veriyor" diyen Erdoğan, "Yeri geldiğinde bizden gerekli cevabı alacaktır" ifadelerini kullandı.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Kıbrıs Barış Harekatı ve Barış Pınarı Harekatı ile ilgili söylediği skandal sözlere Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert bir uyarı geldi. "Biz neyin mücadelesini veriyoruz, bu beyefendi neyin mücadelesini veriyor" diyen Erdoğan, "Yeri geldiğinde bizden gerekli cevabı alacaktır" ifadelerini kullandı.
    Kıbrıs için mücadele etmiş sembol ismi Rauf Denktaşı yok sayıp kenara itenlermi Mustafa Akıncıya cevap vereceklermiş?

Hemde yeri geldiğinde !
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,623
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu kadar tıklayacağına/bırakacağına, roketlen vuruyorlar desen olmaz mı?

Illa Temellik yapman sart mı?
    Tüm üyelerimiz ''leb'' dediğim zaman '' leblebi '' olduğunu anlayacak kapasitededir.

bir sen annamadın.

Tıkkkk tıkkk

8. BORA YASAR
    Son soru: bölgeyi bombaladığınızda ölen herkesin PKK lı olması mümkün mü?

Bu konuda yaşiniz 70 civari ama kendinizi guncellememenizden dolayi bayagi bi geri kalmisiniz..

Tsk bir bolgeye operasyon duzenleyecegi zaman once aylar onceden mit devreye girer,tum istihbari bilgiler tsk mit havuzunda toplanir,operasyonun baslamasindan hemen once tum istihbari bilgiler anlik olarak guncellenir,verilen koordinatlara gerekli imha atislari yapilir pesinden zirhli kara birlikleri girer yine kara birliklerinin gordugu dusman mevzilerinin koordinatlari obuslere veya hava gucune verilerek anlik olarak vurulur,afrindede yasadik,firat kalkanindada gorduk tek bir sivilin canina kiyilmadi,

Abd nin rakkaya yaptigini yapsak onbinlerce sivil olurdu...

y.t.degildir..

Sayfa 465/997 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •