Sayfa 491/997 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. TBB; Büyük ölçekli şirketler yeniden yapılandırılacak.

Türkçesi, kar payını biraz zor alırsınız.

2. Pegasus yüzde 8.5 düşmüş. 70 liraya giderken arkasından bakmıştım, ama o, gene bana gelecek. 24 liradan fazla vermem, kendi bilir...

3. Son dakika: Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği Dış İlişkiler Konseyi'nin Suriye ve Doğu Akdeniz kararları ve ülkemize yaptığı çağrıları hakkında açıklamada bulundu. Dışişleri bu kararları ve çağrıları tümüyle reddetiklerini ve kınadıklarını açıkladı.

Borsada icimizden gectiler ahali. Siz nettiniz

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. halkbank şehir üniversitesinin malarına tedbir koydurmuş bunlar da kartal da tekel arazisine islamcı usülü konmuş, danıştay iptal etmişti.Herifler dyson süpürgeden beter sürekli hortumluyolar kamu kaynaklarını cekiş güçleri de acayip. Hüpletin , allah kolaylık versin. Gariban vatandaşda gaza elektriğe niye zam geliyo vergilerim nereye gidiyor diyor.Aha oraya gidiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Borsada icimizden gectiler ahali. Siz nettiniz

Portföyün değerine bakmadığım, yalnızca temettüye odaklandığım için gelip geçeni hissetmediğim durumdur. Portföydeki hisselerim sayesinde % 5'lik depremin % 3 civarında etkili olması da bir teselli olmuştur. Hatta fırsat bu fırsattır deyip ekleme bile yapmışımdır, dolardan kazandıklarım sayesinde tabi.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    halkbank şehir üniversitesinin malarına tedbir koydurmuş bunlar da kartal da tekel arazisine islamcı usülü konmuş, danıştay iptal etmişti.Herifler dyson süpürgeden beter sürekli hortumluyolar kamu kaynaklarını cekiş güçleri de acayip. Hüpletin , allah kolaylık versin. Gariban vatandaşda gaza elektriğe niye zam geliyo vergilerim nereye gidiyor diyor.Aha oraya gidiyor.
    şehir midir nedir, cevizlideki tekel genel müdürlüğüne bir karabasan gibi konmuşlardı.bunlara üniversite denemez.

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Portföyün değerine bakmadığım, yalnızca temettüye odaklandığım için gelip geçeni hissetmediğim durumdur. Portföydeki hisselerim sayesinde % 5'lik depremin % 3 civarında etkili olması da bir teselli olmuştur. Hatta fırsat bu fırsattır deyip ekleme bile yapmışımdır, dolardan kazandıklarım sayesinde tabi.
    Ben yarin dolar satip daha da almayi dusunuyorum ya da bir gun daha beklerim

Batti balik yan gider. Cok pis daliyorum bu kez.

Paranin hic degeri yok

Sayfa 491/997 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •